ASUS z kampanią #CreateAsUs ponownie na Targach Plakatu
Kopiuj tekst

ASUS z kampanią #CreateAsUs ponownie na Targach Plakatu

ASUS drugi rok z rzędu został głównym partnerem technologicznym Targów Plakatu, które odbędą się już 3 grudnia 2017 w Domu Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie. Firma ASUS tym samym kontynuuje długofalową współpracę marki z rysownikami, designerami i ilustratorami poprzez kampanię #CreateAsUs. W jej ramach, podczas Targów Plakatu ponownie powołana do życia zostanie specjalna strefa, gdzie odbędą się warsztaty prowadzone przez ambasadorów #CreateAsUs, zaprezentowane zostaną najnowsze produkty firmy, m. in.: laptopy ZenBook Pro, ZenBook 3 Deluxe czy smartfony ZenFone 4, a odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych aktywnościach przygotowanych przez firmę ASUS.

Tematem przewodnim tegorocznej odsłony kampanii #CreateAsUs jest powrót do lat 90-tych, kiedy to firma ASUS debiutowała na rynku laptopów. Ostatnia dekada ubiegłego wieku to także okres gdy życzenia z okazji świąt, urodzin czy pozdrowienia z wakacji zamiast e-mailami, SMS-ami czy wiadomościami w komunikatorach  przekazywaliśmy w formie papierowej – pocztówkami. To właśnie wokół tej formy ASUS zaprosił do współpracy wyjątkowych polskich twórców. Ambasadorami tegorocznej edycji #CreateAsUs zostali:
  • Mateusz Suda - Doceniany za energiczną kreskę i eksperymenty z kolorem. Jego projekty pojawiały się na łamach m.in. Glamour, Fashion Magazine, czy Lamode.info
  • Dawid Ryski - Tworzy ilustracje prasowe m.in. dla The New York Observer, L’Optimum, czy Esquire. Oprócz tego zajmuje się projektowaniem murali, plakatów koncertowych (min. Franz Ferdinand, Twin Shadow) oraz okładek do płyt i książek.
  • Alek “Lis Kula” Morawski - Inspiruję się estetyką słowiańskich kreskówek i dobranocek z lat 90-tych. Tworzy okładki książek, ilustracje prasowe, reklamy oraz murale. Realizował projekty m.in. dla Nike, Levi’s, Red Bull, czy Converse.
  • Beata “Barrakuz” Śliwińska - Jej projekty pojawiały się na łamach HUSH Magazine, Futu, KMAG, Lonude Magazine, ale również włoskiej edycji Vogue. Tworzy plakaty, identyfikacje wizualne, opakowania i ilustracje. Współpracuje m.in. z Adidasem, Skoda Polska, Orską, czy Levi’sem.
  • Rafał Szłapa - Projektuje plakaty, okładki książek oraz ilustracje. Jego komiksy pojawiały się na łamach m.in. Przekroju, Gazety Wyborczej, czy Nowej Fantastyki. Twórca znanej serii „Bler”. Rafał jest także zwycięzcą wiosennej odsłony #CreateAsUs dedykowanej artystom specjalizującym się w speed paintingu.
  • Ilona Myszkowska - Specjalistka od sekwencyjnych historii obrazkowych. Tworzy i współtworzy komiksy internetowe m.in. Chata Wuja Freda i Barwy Biedy.

Strefa #CreateAsUs

W trakcie Targów Plakatu w strefie ASUS ambasadorzy poprowadzą profesjonalne warsztaty, na które można zapisać się na stronie kampanii #CreateAsUs*. Poza warsztatami, ASUS dla wszystkich odwiedzających Targi zaplanował liczne atrakcje, m.in. możliwość zaprojektowania i wysłania własnej pocztówki wraz z Iloną Myszkowską z Chaty Wuja Freda oraz fotograficzną hashtag budkę. Oczywiście nie zabraknie także okazji do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami ASUS. W trakcie Targów Plakatu odwiedzający będą mieli okazję przetestować m.in. laptopy ZenBook Pro i ZenBook 3 Deluxe, a także smartfony ZenFone 4.
21.11.2017.png

Konkurs

#CreateAsUs to także trwający konkurs dla rysowników i ilustratorów. Zadaniem konkursowym postawionym przed artystami w fazie online jest stworzenie projektu pocztówki jak za dawnych lat, w jednej z trzech kategorii: Kreacja Świąteczna, Podróż Sentymentalna oraz Powrót Do Przyszłości. Prace należy przesyłać poprzez formularz na stronie kampanii #CreateAsUs do 27 listopada. Finał konkursu odbędzie się w trakcie Targów Plakatu, gdzie zmierzy się najlepsza trójka artystów wyłoniona z fazy online. Główną nagrodą w konkursie, którego wyniki zostaną ogłoszone na koniec Targów, jest topowy laptop ASUS ZenBook Pro UX550. Ponadto na uczestników do wygrania czekają także smartfony ASUS ZenFone 4 oraz powerbanki.

TARGI PLAKATU, 3.12.2017,
DOM TOWAROWY BRACI JABŁKOWSKICH, ul. Bracka 25, godz.: 10:00-19:00

*Liczba miejsc ograniczona
#CreateAsUs projektuj pocztówkę!

Tworzysz? Rysujesz? Projektujesz? Przyłącz się do #CreateAsUs i wygraj ZenBook UX550! Na czym polega zadanie konkursowe? Tym razem tworzymy własne kartki pocztowe - symbole lat 90., które często nazywane są małymi dziełami sztuki. Do wyboru masz 3 kategorie: Kreacja Świąteczna, Podróż Sentymentalna oraz Powrót do Przyszłości. Zainteresowany? Wbijaj na www.createasus.pl i twórz własną historię! Świętujmy razem 20 lat laptopów ASUS.

Posted by ASUS on Monday, November 20, 2017

O kampanii #CreateAsUs
Projekt #CreateAsUs tworzony jest przez najciekawszych rysowników i ilustratorów w kraju oraz markę ASUS.
Hasło akcji wyraża filozofię ASUSa, w której istotna jest innowacyjność i estetyka. Naszymi konkursami chcemy zachęcić Cię do tworzenia i dać Ci możliwość zmierzenia się w kreatywnych bitwach. Wszystkie archiwalne prace, jak również poprzednie edycje i aktualności dotyczące kampanii dostępne są na stronie www.createAsUs.pl.

Powiązane artykuły
Nowa odsłona kampanii #CreateAsUs w świecie greckiej mitologii

Co sprawia, że po tysiącach lat mity greckie wciąż cieszą się zainteresowaniem? Dlaczego nadal chcemy czytać o nadludzkich bohaterach i przerażających stworach? Czemu nadal interesują nas perypetie greckich bogów?
Kamczacka erupcja zdjęć

Tego lata na Kamczatce leżało bardzo dużo śniegu. Kiedy samolot wleciał nad półwysep od strony Magadanu i Morza Ochockiego, w dole ukazały się łańcuchy górskie, wulkany i kaldery przysypane ciężką, białą czapą.
Na wyspie stworzonej przed rajem

Dochodzi czwarta po południu. Wirniki śmigłowca Bell 206 JetRanger przecinają powietrze z taką siłą, że nikt nie waży się wejść na pole golfowe luksusowego hotelu Paradise Beachcomber Golf Resort & Spa, gdzie maszyna przed chwilą błyskawicznie wylądowała. Ale my, to znaczy ja i mój kolega fotograf Radek bać się nie możemy. Odkręcono nawet dla nas drzwi w śmigłowcu, żeby łatwiej było robić w locie zdjęcia tej wspaniałej wyspy.
Tajemnica wzornictwa ZenBook Flip S

ZenBook Flip S został starannie zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów klasy i wytrzymałości. Odnotowujemy obecnie trend na laptopy o coraz węższym profilu. W jaki sposób udało się uczynić z ZenBooka Flip S jednym z najsmuklejszych komputerów konwertowalnych ze wszystkich dostępnych na rynku? Przyjrzyjmy się nieco bliżej jak najważniejsze elementy konstrukcji tego laptopa pasują do stylu życia osób zawsze będących w ruchu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.