ASUS TUF Gaming FX705 – wąskie ramki dla wciągającej rozgrywki
ASUS TUF Gaming FX705 – wąskie ramki dla wciągającej rozgrywki

ASUS TUF Gaming FX705 – wąskie ramki dla wciągającej rozgrywki

ASUS TUF Gaming FX705 - 17,3-calowe laptopy dla graczy o zwiększonej wytrzymałości, zostały właśnie wprowadzone do sprzedaży w Polsce. W maksymalnej konfiguracji model FX705 jest wyposażony w procesor Intel® Core™ i7-8750H, kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1060, immersyjne ekrany NanoEdge, karty Ethernet, a także systemy dźwiękowe DTS z dźwiękiem przestrzennym.

Model FX705 został stworzony z naciskiem na zapewnienie jak najdłuższej żywotności. Oferuje on niezależne radiatory i wentylatory, które osobno chłodzą układy CPU i GPU, wyjątkowo trwałe przełączniki klawiszy, jak również inteligentnie zaprojektowane, opatentowane tunele pyłowe, które gwarantują długotrwałą skuteczność chłodzenia i zachowanie wydajności komputera.

Stworzony do wysokiej produktywności

ASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_2.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_1.jpg
Laptop FX705 w maksymalnej konfiguracji jest napędzany procesorem Intel Core i7-8750H ósmej generacji, które są najnowszymi układami do codziennej wydajności, oferującymi sześć rdzeni i dwanaście wątków. Zapewniają one dzięki temu nie tylko najlepszą w tej klasie sprzętowej wydajność, ale również umożliwiają szybsze przetwarzanie zadań obciążających wiele wątków procesora. Ponadto na wyposażeniu FX705 znajdują się karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 1060 (w maksymalnej konfiguracji), które umożliwiają rozgrywkę w rozdzielczości FHD przy wysokiej liczbie klatek animacji na sekundę. Możliwość rozbudowania pamięci RAM do 32 GB typu DDR4 2666 MHz, dysk SSD PCIe® o pojemności 256 GB oraz dysk HDD o pojemności 1 TB razem gwarantują responsywne działanie systemu Windows oraz krótkie czasy ładowania gier.

Napakowany najważniejszymi funkcjami gamingowymi

FX705 to wyjątkowy 17-calowy laptop, który został wyposażony w ekran NanoEdge z matrycą klasy IPS obsługującą rozdzielczość FHD. Takie rozwiązanie zapewnia płynną rozgrywkę z niesamowicie ostrym obrazem, bez efektów rozmycia animacji. Matowe ekrany z powłoką antyodblaskową oferują pokrycie całej przestrzeni barwnej sRGB i generują żywe kolory, nawet podczas oglądania z ostrego kąta. Konstrukcja NanoEdge zapewnia znacznie węższą ramkę w porównaniu do tradycyjnych laptopów, dzięki czemu użytkownik uzyskuje immersyjne wrażenia wizualne, a sam laptop ma mniejsze rozmiary.
Zastosowana klawiatura charakteryzuje się dużym skokiem klawisza na poziomie 1,8 mm, a technologia ASUS Overstroke przenosi punkt aktywacji nieco wyżej w całym procesie naciskania, co zapewnia lepszą responsywność i daje graczom przewagę nad konkurencją, jednocześnie gwarantując wysoki komfort podczas pisania. Inspirowane klawiaturami desktopowymi nasadki klawiszy są precyzyjnie spasowane, klawisze kursora wydzielone, a pomiędzy klawiszami funkcyjnymi znajdują się specjalnie zdefiniowane odstępy, które umożliwiają ich szybkie odnajdywanie. Ponadto dostępne jest podświetlenie w różnych kolorach RGB lub w lśniącym kolorze czerwonym, co świetnie pasuje do akcentów na obudowie laptopa.
Najwyższej jakości system audio odgrywa istotną rolę w dostarczaniu immersyjnych wrażeń gamingowych. Zintegrowano również technologię DTS Headphone:X®, dlatego korzystając z presetów z profilami ustawień do rozgrywki, odtwarzania muzyki oraz transmisji sportowych, można uzyskać indywidualną barwę dźwięku do każdego możliwego zastosowania. FX705 dysponuje także gniazdami HDMI do podłączania dodatkowych ekranów, jak również dwoma gniazdami USB 3.1 Gen 1 i jednym gniazdem USB 2.0 do podłączania urządzeń peryferyjnych.

TUF: stworzony, aby przetrwać w najcięższych warunkach

Podobnie jak wszystkie inne produkty TUF Gaming, model FX705 został tak skonstruowany, aby wytrzymał trudy intensywnego użytkowania każdego dnia. Sprzęty są poddawane surowym testom jakości i wytrzymałości – i to w zakresie wyższym niż standardy branżowe. Udanie zaliczył on również wymagający test klasy wojskowej MIL-STD-810G, polegający na poddaniu sprzętu gwałtownym wstrząsom. Zastosowane klawiatury HyperStrike wykorzystują przełączniki, których trwałość jest szacowana na 20 milionów naciśnięć klawisza. Wzmocniona obudowa i sześciokątny element u jej spodu dodają stabilności całej konstrukcji, dzięki czemu laptopy te są jeszcze trwalsze.

Doskonałe chłodzenie

ASUS TUF Gaming FX705GD+GE_White Background_3D Rendering Photos_Thermal Module.jpg
Odpowiednie chłodzenie ma kluczowe znaczenie w aspekcie maksymalnego wykorzystania potencjału laptopa gamingowego. Dlatego właśnie, laptopy FX705 są wyposażone w system HyperCool, który oferuje niezależne wentylatory i radiatory do osobnego chłodzenia CPU i GPU. Dzięki specjalnej konstrukcji, wentylatory są umieszczone pod klawiaturą, co pomaga w wydalaniu ciepła, utrzymując klawiaturę w chłodzie i zapewniając komfort podczas długich sesji gamingowych. Opatentowana pokrywa w kształcie trapezu pozwala na wypuszczanie większej ilości powietrza z tyłu laptopa, poprawiając wydajność chłodzenia o nawet 25% w porównaniu do innych rozwiązań konstrukcyjnych. Wydajność chłodzenia może się zmniejszać w miarę upływu czasu, ponieważ na żebrach termicznych gromadzi się kurz oraz inne zanieczyszczenia. Opatentowane tunele pyłowe ASUS pomagają skierować kurz do specjalnej komory, z której następnie jest on usuwany z laptopa. Takie rozwiązanie utrzymuje żebra termiczne w czystości i zapewnia stabilną wydajność chłodzenia przez długi czas.
ASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_2.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_6.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_1.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_3.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_7.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_5.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_12.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_4.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_16.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_9.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_11.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_13.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_10.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_15.jpgASUS TUF Gaming FX705GD+GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_8.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

ASUS TUF Gaming FX705 wąskie ramki dla wciągającej rozgrywki.DOCX

docx | 541 KB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_5.jpg

grafika | 5,5 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_4.jpg

grafika | 4,94 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_15.jpg

grafika | 6,34 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_8.jpg

grafika | 4,74 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_9.jpg

grafika | 5,84 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_13.jpg

grafika | 4,02 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_10.jpg

grafika | 4,16 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_3.jpg

grafika | 5,18 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_2.jpg

grafika | 4,87 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_1.jpg

grafika | 4,55 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_7.jpg

grafika | 3,55 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_6.jpg

grafika | 2,89 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_11.jpg

grafika | 2,07 MB

Pobierz
ASUS TUF Gaming FX705GD GE_3D Rendering Photos_Red Matter_Lighting_12.jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nadchodzi nowa edycja Join the Republic: Community Challenge

Już trzeci rok z rzędu drużyna z Polski będzie miała okazję zmierzyć się z najlepszymi ekipami z całego świata i powalczyć o miejsce w globalnych finałach, które w tym roku odbędą się w Sztokholmie. Czterech zawodników reprezentujących Polskę zostanie wyłonionych w kwalifikacjach krajowych przez kapitana drużyny, którym ponownie został Piotr „izak” Skowyrski.
ASUS Republic of Gamers nawiązuję współpracę z Activision wokół gry Call of Duty®: Black Ops 4

ASUS Republic of Gamers (ROG) ogłosiło nawiązanie współpracy z firmą Activision w związku ze zbliżającą się premierą gry Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji na komputery PC. Od 10 września do 12 października, ASUS ROG będzie pierwszym i jedynym producentem sprzętu, który zaoferuje promocyjne pakiety z grą Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji cyfrowej. Klienci mogą uzyskać dostęp do gry, kupując objęty promocją produkt ROG w czasie trwania promocji. Zespół tworzący grę Call of Duty i firma ROG ściśle współpracowały ze sobą, dzięki czemu udało im się uzyskać wyjątkowe efekty przy wykorzystaniu technologii AURA Sync w urządzeniach ASUS ROG.
ASUS Republic of Gamers Zephyrus M – bezkompromisowa wydajność

ASUS Republic of Gamers (ROG) przedstawia Zephyrus M, jeden z najsmuklejszych laptopów gamingowych na świecie. Zephyrus M jest wyposażony w ekran z matrycą klasy IPS z superszybkim współczynnikiem odświeżania 144 Hz, czasem reakcji 3ms oraz technologią NVIDIA G-SYNC™. Ponadto, zastosowano w nim unikatowy aktywny system aerodynamiczny (AAS), pozwalający ulepszyć wydajność chłodzenia przy wysokim obciążeniu. Ekskluzywne oprogramowanie ROG pozwala graczom przełączać się pomiędzy dwoma trybami grafiki: trybem oszczędzania baterii Optimus, który korzysta z zintegrowanej grafiki i przedłuża żywotność baterii, oraz trybem G-SYNC uwalniającym pełną moc karty graficznej GeForce GTX serii 10.
ASUS Republic of Gamers G703 – moc w nowym wydaniu

Nowa gamingowa bestia już jest! Zaktualizowana wersja G703 – 17,3-calowego laptopa gamingowego napędzanego w maksymalnej konfiguracji fabrycznie podkręconym procesorem Intel® Core™ i9 ósmej generacji oraz kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080 – została wprowadzona do sprzedaży w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.