ASUS Republic of Gamers nawiązuję współpracę z Activision wokół gry Call of Duty®: Black Ops 4
ASUS Republic of Gamers nawiązuję współpracę z Activision wokół gry Call of Duty®: Black Ops 4

ASUS Republic of Gamers nawiązuję współpracę z Activision wokół gry Call of Duty®: Black Ops 4

ASUS Republic of Gamers (ROG) ogłosiło nawiązanie współpracy z firmą Activision w związku ze zbliżającą się premierą gry Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji na komputery PC. Od 10 września do 12 października, ASUS ROG będzie pierwszym i jedynym producentem sprzętu, który zaoferuje promocyjne pakiety z grą Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji cyfrowej. Klienci mogą uzyskać dostęp do gry, kupując objęty promocją produkt ROG w czasie trwania promocji. Zespół tworzący grę Call of Duty i firma ROG ściśle współpracowały ze sobą, dzięki czemu udało im się uzyskać wyjątkowe efekty przy wykorzystaniu technologii AURA Sync w urządzeniach ASUS ROG.

Jesteśmy naprawdę zachwyceni współpracą z ASUS Republic of Gamers wokół gry Black Ops 4 - powiedział Ander Nickell, dyrektor do spraw współpracy w firmie Activision. Nasze zespoły programistów ciężko pracują, aby ta gra była najlepszą jak dotąd częścią Call of Duty. ASUS ROG podziela to ogromne zaangażowanie w stosunku do społeczności graczy, dlatego połączenie działań naszych marek w celu zapewnienia fanom czegoś naprawdę wyjątkowego było dla nas naturalnym krokiem.
ASUS Republic of Gamers oraz Activision od wielu lat odnoszą ogromne sukcesy na swoich rynkach, dlatego cieszymy się, że możemy teraz połączyć nasze wysiłki - powiedziała Vivian Lien, Dyrektorka ds. globalnego marketingu w ASUS Republic of Gamers oraz Główna dyrektorka działu marketingu w spółce ASUS na terytorium Ameryki Północnej. ROG konsekwentnie zapewnia wspaniałe wrażenia gamingowe dzięki ścisłej współpracy z partnerami i wydawcami, zarówno w zakresie technologii, jak i operacji biznesowych. Współpracowaliśmy ze sponsorowanymi przez nas zespołami e-sportowymi, aby uzyskać wyjątkowy przegląd ich działań i zapewnić wiodący w branży poziom wydajności oraz przełomowe innowacje gamingowe. Na podobnej zasadzie nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą Activision w celu zintegrowania naszej technologii oświetlenia RGB, Aura Sync, do najnowszej części gry Call of Duty, aby jeszcze bardziej udoskonalić rozgrywkę. Teraz z przyjemnością oferujemy objęte promocją produkty ROG w pakiecie razem z jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku: Call of Duty®: Black Ops 4.

AURA Sync z Call of Duty: Black Ops 4 - jeszcze lepsze wrażenia

ASUS ROG współpracowało z Activision w celu włączenia spersonalizowanych możliwości i efektów AURA Sync do gry Call of Duty: Black Ops 4, podczas korzystania z urządzeń obsługujących tę technologię. Rozwiązanie AURA Sync koordynuje kolory i efekty z kompatybilnymi produktami z oświetleniem RGB, takimi jak m.in.: laptopy, komputery stacjonarne, zestawy słuchawkowe, klawiatury, płyty główne oraz myszy. Dzięki temu użytkownik może łatwiej spersonalizować cały swój system gamingowy w celu uzyskania spójnego wyglądu, który świetnie odda jego charakter jako gracza lub nastrój aktualnej rozgrywki. Dzięki integracji technologii AURA Sync w Call of Duty: Black Ops 4, akcje wykonywane w grze wyzwalają określone efekty świetlne RGB i odzwierciedlają intensywność rozgrywki za pośrednictwem komputera i sprzętu użytkownika – co zapewni bardziej immersyjne wrażenia.

Zestaw ROG i Call of Duty: Black Ops 4

Klienci, którzy zakupią produkt ROG objęty promocją w czasie obowiązywania promocji rozpoczynającym się 10 września, otrzymają dostęp do gry w wersji Digital Standard Edition. W celu uzyskania aktualnych informacji, w tym także listy produktów objętych promocją z pakietem Call of Duty: Black Ops 4, odnośników do punktów sprzedaży, a także informacji na temat wykorzystania kodu promocyjnego, należy odwiedzić dedykowaną stronę internetową.
Laptopy ASUS ROG objęte promocją dostępne są m.in. w sklepach x-kom.
ROG Wallpaper Battery_02.jpgROG Wallpaper Ajax_02.jpgROG-Wallpaper-Ruin_02.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

ROG Wallpaper Battery_02.jpg

grafika | 1,21 MB

Pobierz
ROG-Wallpaper-Ruin_02.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
ROG Wallpaper Ajax_02.jpg

grafika | 997 KB

Pobierz
ASUS-2018-COD-BO4-Banners-ASUS_Corp-OPBG_SBG-2000x720.jpg

grafika | 482 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
ASUS Republic of Gamers Zephyrus M – bezkompromisowa wydajność

ASUS Republic of Gamers (ROG) przedstawia Zephyrus M, jeden z najsmuklejszych laptopów gamingowych na świecie. Zephyrus M jest wyposażony w ekran z matrycą klasy IPS z superszybkim współczynnikiem odświeżania 144 Hz, czasem reakcji 3ms oraz technologią NVIDIA G-SYNC™. Ponadto, zastosowano w nim unikatowy aktywny system aerodynamiczny (AAS), pozwalający ulepszyć wydajność chłodzenia przy wysokim obciążeniu. Ekskluzywne oprogramowanie ROG pozwala graczom przełączać się pomiędzy dwoma trybami grafiki: trybem oszczędzania baterii Optimus, który korzysta z zintegrowanej grafiki i przedłuża żywotność baterii, oraz trybem G-SYNC uwalniającym pełną moc karty graficznej GeForce GTX serii 10.
ASUS Republic of Gamers G703 – moc w nowym wydaniu

Nowa gamingowa bestia już jest! Zaktualizowana wersja G703 – 17,3-calowego laptopa gamingowego napędzanego w maksymalnej konfiguracji fabrycznie podkręconym procesorem Intel® Core™ i9 ósmej generacji oraz kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080 – została wprowadzona do sprzedaży w Polsce.
ASUS Republic of Gamers prezentuje ROG Phone

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowała ROG Phone, przełomowego 6 calowego smartfona zaprojektowanego specjalnie do rozgrywki mobilnej na najwyższym poziomie. ROG Phone wyróżnia się gamingowym DNA i jest zasilany ośmiordzeniową platformą mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 845, która dzięki częstotliwości taktowania 2,96 GHz została sklasyfikowana jako najszybszy CPU tego typu na świecie. Jest on także wyposażony w zoptymalizowany do rozgrywki układ graficzny Adreno™ 630, gwarantujący topowe osiągi.
ASUS Republic of Gamers prezentuje laptopy Strix SCAR Edition i Hero Edition

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentował dzisiaj nowe wersje laptopów Strix SCAR Edition i Hero Edition, kolejne edycje cenionych laptopów gamingowych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o grach typu FPS i MOBA. Te wydajne maszyny wyróżniają się nową, kompaktową konstrukcją obudowy. Z przodu umieszczono zupełnie nowy pasek świetlny, w pełni konfigurowalny za pomocą funkcji Aura Sync. Oba laptopy są wyposażone w pierwsze tego typu na świecie 144 Hz matryce ze smukłą ramką i ultraszybkim czasem reakcji (GTG) na poziomie 3 ms. Dysponują one klawiaturami gamingowymi HyperStrike Pro oraz technologią HyperCool Pro, która pomaga chłodzić zainstalowane w nich wydajne CPU i GPU. Są to jedne z pierwszych laptopów na świecie wyposażonych w wieloantenowe systemy Wi-Fi, oferujące udoskonaloną łączność.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.