IFA 2018: ASUS przedstawia nową serię laptopów ZenBook

IFA 2018: ASUS przedstawia nową serię laptopów ZenBook

Firma ASUS przedstawiła najnowsze, ultramobilne laptopy ZenBook, ZenBook Flip oraz ZenBook Pro podczas prezentacji zorganizowanej na targach IFA 2018. W jej trakcie zostało zaprezentowane całe portfolio produktów ZenBook napędzanych procesorami Intel Core ósmej generacji. Nowa gama urządzeń została opracowana w duchu marki ASUS i zgodnie z motto: "W poszukiwaniu niezwykłości", a seria laptopów ZenBook została zjednoczona pod hasłem przewodnim: "Uwolnij swoją kreatywną moc".

Wśród zaprezentowanych produktów znalazły się m.in. ZenBook 13 (UX333), ZenBook 14 (UX433) i ZenBook 15 (UX533) – jedne z najbardziej kompaktowych na świecie laptopów 13,3-, 14- oraz 15,6-calowych – jak również ultrakompaktowe laptopy konwertowalne ZenBook Flip 13 (UX362) i ZenBook Flip 15 (UX562). Obok przełomowego laptopa do zastosowań profesjonalnych ZenBook Pro 15 wprowadzono także nowy ZenBook Pro 14 (UX480), przy czym oba modele posiadają rewolucyjne rozwiązanie ASUS ScreenPad™, które zostało zaktualizowane i wyposażone w nowe, ekscytujące możliwości i funkcje. Ponadto zaprezentowano najnowszą wersję laptopa ZenBook S (UX391FA), która dysponuje teraz baterią o czasie pracy sięgającym do 20 godzin, a także nowy komputer typu „all in one” – Zen AiO 27 (Z272).
  
ASUS Marketing Director Marcel Campos Introducing the New ZenBook Series Featuring the World_s Most Compact Laptops.jpgMedia Day On-site Photo_3.jpgASUS Media Day at IFA 2018.jpgMedia Day On-sitePhoto_4.jpgMedia Day On-site Photo_5.jpgMedia Day On-site Photo_1.jpgMedia Day On-site Photo_2.jpg

Eric Chen, Corporate Vice President ASUS, powiedział: 

Od 30 lat spółka ASUS nieustannie oferuje nowatorskie produkty, dążąc do zapewnienia swoim klientom komfortowej pracy i rozrywki w nowoczesnym, cyfrowym świecie. Kierując się celem, aby każdy klient mógł w pełni wykorzystywać swoją kreatywną energię, dostarczamy nowatorskich rozwiązań, które łączą w sobie wyjątkowy styl, elegancję, najwyższą wydajność i najnowocześniejsze technologie

Cieszymy się, z bliskiej współpracy z firmą ASUS w tworzeniu imponującego portfolio nowych komputerów wyposażonych w najnowsze procesory 8th Gen Intel® Core ™. Zoptymalizowane pod kątem łączności ze zintegrowaną technologią Gigabit Wi-Fi i zapewniające niesamowitą wydajność z ulepszonymi funkcjami głosowymi, a jednocześnie gwarantujące wysoki poziom żywotności baterii, nowe mobilne procesory ósmej generacji Intel Core idealnie pasują do wysokiej jakości nowej ultraprzenośnej linii laptopów ZenBook

- stwierdził Chris Walker, Vice President of Client Computing w firmie Intel

Wszystkie nowe modele laptopów ZenBook, wraz z najnowszymi sprzętami ROG i innymi produktami marki ASUS, są również prezentowane na stoisku firmy na targach IFA 2018. Przestrzeń pokazowa ASUS na IFA 2018 znajduje się na stoisku #215 na Targach Berlińskich (Messe Berlin), w hali nr 25. Jest ona otwarta dla odwiedzających codziennie od 31 sierpnia do 5 września br., w godzinach od 10:00 do 18:00.

ZenBook 13/14/15: jedne z najsmuklejszych laptopów na świecie

Laptopy ZenBook 13, 14 i 15 po raz pierwszy są wyposażone w ekran ASUS NanoEdge, z ultrasmukłą ramką ze wszystkich czterech stron oraz stosunkiem ekranu do obudowy na poziomie 95%. W nowych modelach zastosowano ultrakompaktową konstrukcję wykorzystującą wyjątkowy mechanizm zawiasów ErgoLift, który unosi nieco klawiaturę do wygodnego pisania. Dzięki temu każdy z tych laptopów posiada najmniejsze na świecie rozmiary w swojej klasie sprzętowej. Laptopy ZenBook 13 i 14 po raz pierwszy wykorzystują również nowy NumberPad – nowatorską klawiaturę numeryczną z oświetleniem LED, która jest zintegrowana w touchpadzie. Wymienione nowe modele są napędzane wysokowydajnymi komponentami, w tym najnowszymi czterordzeniowymi procesorami Intel® Core™ i7 ósmej generacji i kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Max-Q (wszystkie specyfikacje podane w maks. konfiguracji).
ZenBook 14_UX433_IR camera for fast face login.png

ZenBook Flip 13/15: Najbardziej kompaktowy ze wszystkich dotychczasowych modeli

ZenBook Flip 13 i 15 to 13,3- i 15,6-calowe laptopy konwertowalne, o 10% mniejszych rozmiarach niż ich poprzednicy. Dzięki temu są to obecnie najbardziej kompaktowe laptopy konwertowalne na świecie. Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wszechstronności, wydajności i doskonałej mobilności, laptopy ZenBook 13 i 15 zostały wyposażone w bezramkowe ekrany NanoEdge ze stosunkiem wielkości ekranu do obudowy na poziomie 90%, dzięki czemu możliwe było zastosowanie znacznie bardziej kompaktowej obudowy. Ponadto wyjątkowy zawias ErgoLift, umożliwiający ustawienie pod dowolnym kątem w zakresie 360°, unosi klawiaturę do pozycji gwarantującej najwyższy komfort podczas pisania. Oba modele dysponują funkcją szybkiego logowania za pomocą rozpoznawania twarzy przy użyciu funkcji Windows Hello, natomiast ZenBook Flip 13 oferuje dodatkowo nowe rozwiązanie NumberPad[ii] – touchpad o podwójnej funkcjonalności. Laptopy ZenBook Flip 15 i 13 w maksymalnych konfiguracjach są napędzane najnowszymi czterordzeniowymi procesorami Intel® Core™ i7 ze  zintegrowaną technologią Gigabit Wi-Fi zoptymalizowaną dla Intel Wireless-AC 9560, przy czym ZenBook Flip 15 oferuje także osobną kartę graficzną NVIDIA® GTX 1050 Max-Q i ekran zatwierdzony przez PANTONE® – dla zapewnienia precyzyjnego renderowania kolorów. Obydwa laptopy są także wyposażone w kamerę skierowaną na zewnątrz, zaprojektowaną specjalnie do wykorzystywania w aplikacjach mieszanej rzeczywistości (MR), które pozwalają użytkownikom na interakcję z obiektami w realnym świecie.

ASUS Zenbook Flip 13_15.png

ZenBook Pro 14: Mobilna wydajność i rewolucyjny ScreenPad

Laptop ZenBook Pro 14 jest maksymalnie mobilną alternatywą dla 15,6-calowego ZenBooka Pro 15. Jest on wyposażony w futurystyczny ScreenPad – nowatorskie rozwiązanie ASUS, które rewolucjonizuje sposób pracy na laptopie i interakcji z nim. ZenBook Pro 14 oferuje ekstremalną wydajność w smukłej, lekkiej i wyjątkowo eleganckiej konstrukcji. Laptop w maksymalnej konfiguracji jest napędzany procesorem Intel® Core™ i7-8565U ósmej generacji oraz kartą graficzną NVIDIA®  GeForce®  GTX 1050 Max-Q, dzięki czemu poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi zadaniami. Konstrukcja tego laptopa jest w całości wykonana z aluminium i wykorzystuje zawias ErgoLift. Kompaktowe wymiary uzyskano dzięki zastosowaniu 14-calowego ekranu NanoEdge FHD z ultrasmukłą ramką. Ekran jest również zatwierdzony przez PANTONE® w celu zagwarantowania najwyższej precyzji odwzorowania barw. ZenBook Pro 14 dysponuje funkcją szybkiego logowania za pomocą rozpoznawania twarzy oraz zintegrowaną obsługą usług sterowania głosem Windows Cortana i Amazon Alexa.
ZenBook-Pro-14_ScreenPad_01.png

Dalsza ewolucja ScreenPada: Wprowadzenie nowych możliwości i funkcji

Dostępna jest teraz także cała gama nowych i zaktualizowanych aplikacji dla rewolucyjnego rozwiązania ScreenPad, czyli inteligentnego touchpada zintegrowanego wyłącznie w laptopach ZenBook Pro 15 i nowym modelu ZenBook Pro 14. Nowe aplikacje – Adobe Sign, Pisanie z rozpoznawaniem pisma ręcznego oraz głosu – dodają nowe funkcjonalności i rozszerzają możliwości ScreenPada. Zaktualizowana aplikacja ASUS Sync ogromnie ułatwia integrację i zastosowanie smartfona do pracy z laptopem ZenBook Pro, podczas gdy poprawiony tryb Extender zamienia ScreenPada w dodatkowy ekran Windows, zwiększając produktywność dzięki pracy na dwóch ekranach. Nowe aplikacje i aktualizacje można już pobierać za pośrednictwem menu ustawień w ScreenPadzie. Samouczek internetowy przedstawiający funkcje i możliwości zaktualizowanego ScreenPada jest dostępny pod adresem: https://www.asus.com/ScreenPad-Tutorial/.
ZenBook Pro_ScreenPad.pngScreenPad NumKey.pngScreenPad for Office PPT.pngScreenPad Lcuncher.jpgScreenPad Music Player.jpgScreenPad Adobe Sign.jpgscreenshot_main page.jpgScreenPad Toolbar.jpg

Zen AiO 27: Wizualizacja kreatywnej mocy

Zen AiO 27 został zaprojektowany specjalnie dla twórców treści i profesjonalnych grafików. Charakteryzuje się nową konstrukcją, w której wszystkie komponenty systemowe umieszczono w podstawie. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia wymianę czy aktualizację komponentów i pozwala na wykorzystanie smuklejszej obudowy ekranu.  Będzie on dostępny w wydajnej specyfikacji obejmującej procesor Intel® Core™ i7 ósmej generacji oraz kartę graficzną NVIDIA®  GeForce®  GTX 1050. Zen AiO 27 oferuje także funkcję bezprzewodowego ładowania Qi, która jest zintegrowana w podstawie i umożliwia szybkie ładowanie urządzeń mobilnych. Zen AiO 27 jest wyposażony w 27-calowy ekran 4K UHD NanoEdge zatwierdzony przez PANTONE®, charakteryzujący się 100% pokryciem przestrzeni barwnej sRGB oraz wartością dokładności wyświetlania kolorów Delta-E na poziomie niższym niż 3.0, dzięki czemu zapewnia niesamowicie bogate w detale i realistyczne efekty wizualne.
ASUS Zen AiO 27_Z272_4K UHD display_Pantone validated.png

ZenBook S (UX391FA): 20 godzin czasu działania baterii

ZenBook S (UX391FA) to ultramobilny, 13,3-calowy laptop klasy premium z systemem Windows 10, napędzany udoskonalonymi energooszczędnymi komponentami pozwalającymi uzyskać imponujący czas pracy baterii sięgający nawet 20 godzin, a także wyposażony w jeden z najnowszych procesorów Intel Core dla jeszcze wyższej wydajności. Zaktualizowane komponenty sprawiają, że ZenBook S jest jeszcze atrakcyjniejszym wyborem dla wymagających użytkowników, którzy często podróżują. Oferuje on wygodną mobilność, ogromną wydajność i bezkompromisowe możliwości łączności, a ponadto wytrzymałość klasy wojskowej (MIL-STD-810G).
 
ASUS-ZenBook-S_Deep-Dive-Blue-_-Burgundy-Red.png
Załączniki

Pobierz wszystkie

IFA 2018 ASUS przedstawia nową serię laptopów ZenBook.docx

docx | 133 KB

Pobierz
ZenBook Pro_ScreenPad.png

grafika | 2,93 MB

Pobierz
ScreenPad Lcuncher.jpg

grafika | 683 KB

Pobierz
ScreenPad for Office PPT.png

grafika | 170 KB

Pobierz
ScreenPad Music Player.jpg

grafika | 319 KB

Pobierz
ScreenPad Toolbar.jpg

grafika | 118 KB

Pobierz
screenshot_main page.jpg

grafika | 79,8 KB

Pobierz
ASUS Zen AiO 27_Z272_4K UHD display_Pantone validated.png

grafika | 1,99 MB

Pobierz
ZenBook 14_UX433_IR camera for fast face login.png

grafika | 4,04 MB

Pobierz
ZenBook 13_UX333_The world_s most smallest 13in laptop.png

grafika | 4,3 MB

Pobierz
ASUS ZenBook Flip 13_UX362_Royal Blue_4-sided NanoEdge.png

grafika | 4,46 MB

Pobierz
ASUS Zenbook Flip 13_15.png

grafika | 4,02 MB

Pobierz
ASUS ZenBook Flip 13_UX362_Royal Blue_360° convertible.png

grafika | 3,56 MB

Pobierz
ZenBook-Pro-14_ErgoLift-02.png

grafika | 932 KB

Pobierz
ASUS-ZenBook-S_Deep-Dive-Blue-_-Burgundy-Red.png

grafika | 4,65 MB

Pobierz
ScreenPad NumKey.png

grafika | 236 KB

Pobierz
ScreenPad Adobe Sign.jpg

grafika | 283 KB

Pobierz
ZenBook 13 14 15_UX333 UX433 UX533_ The smallest ever ZenBook.png

grafika | 2,69 MB

Pobierz
ZenBook Pro 14_ScreenPad_02.png

grafika | 1,25 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
ASUS ZenBook S - Wyostrza zmysły. Pobudza kreatywność.

Na sklepowe półki trafił najnowszy laptop firmy ASUS, model ZenBook S (UX391): 13,3-calowy, ultraprzenośny komputer klasy premium, wyposażony w system Windows 10, który nie tylko zapewnia wygodną mobilność, wysoką wydajność oraz bezkompromisowe opcje łączności dla wymagających użytkowników, ale również został przetestowany pod kątem zgodności ze standardem wytrzymałość klasy wojskowej – MIL-STD-810G. Ten wyjątkowy laptop został wyróżniony nagrodami Best Choice of the Year Award, Best Choice Golden Award oraz Computex d&i Award na targach Computex 2018.
Wydajność w smukłym wydaniu - ASUS ZenBook Flip 14

ASUS właśnie wprowadził do sprzedaży konwertowalnego laptopa ZenBook Flip 14 (UX461) – jeden z najsmuklejszych laptopów typu 2 w 1 wyposażonych w osobną kartę graficzną, oferującego dużą moc przetwarzania grafiki. ZenBook Flip 14 jest potężnym narzędziem do zadań kreatywnych, a przy tym jest zdumiewająco smukły, lekki i wszechstronny. Wyposażono go w 14-calowy ekran dotykowy ze smukłą ramką NanoEdge, który można obracać o 360°. Obsługuje także aktywny rysik ASUS Pen.  Źródłem mocy laptopa ZenBook Flip 14 jest czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i7 ósmej generacji wraz z 16 GB RAM, kartą graficzną NVIDIA® GeForce® MX150 oraz dyskiem SSD PCIe® x4 o pojemności 512 GB (wszystkie specyfikacje odnoszą się do maksymalnej konfiguracji).
ASUS przedstawia przełomową serię laptopów ZenBook Pro

ASUS zaprezentował dzisiaj przełomową, nową serię ZenBook Pro. Rodzinę wysokowydajnych laptopów przeznaczonych dla profesjonalnych użytkowników. Seria ta wprowadza nowy, futurystyczny dodatek o nazwie ScreenPad – nowatorskie rozwiązanie ASUS, które rewolucjonizuje sposób pracy na laptopie i interakcji z nim. ScreenPad inteligentnie łączy w sobie touchpada z pełnokolorowym ekranem dotykowym, aby zapewnić nowatorską metodę interakcji za pośrednictwem zarówno aplikacji Windows oraz dedykowanych programów, tzw. aplikacji ScreenPad. Nowe funkcje usprawniają pracę i zwiększają produktywność, a ScreenPad może być dowolnie konfigurowany, co pozwala użytkownikom na spersonalizowanie swoich wrażeń podczas korzystania z niego.
ASUS ZenBook UX331. Moc. Mobilność. Piękno.

ASUS ZenBook 13 to nowy, wyjątkowo smukły i lekki laptop z serii ZenBook napędzany w maksymalnej konfiguracji najnowszym procesorem Intel® Core™ i7 ósmej generacji i wyposażony w dysk SSD PCIe® o pojemności 512 GB oraz do 16 GB pamięci RAM.  Wszystko to dla zapewnienia maksymalnej mobilności i wydajności.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.