ASUS ZenBook S - Wyostrza zmysły. Pobudza kreatywność.

ASUS ZenBook S - Wyostrza zmysły. Pobudza kreatywność.

Na sklepowe półki trafił najnowszy laptop firmy ASUS, model ZenBook S (UX391): 13,3-calowy, ultraprzenośny komputer klasy premium, wyposażony w system Windows 10, który nie tylko zapewnia wygodną mobilność, wysoką wydajność oraz bezkompromisowe opcje łączności dla wymagających użytkowników, ale również został przetestowany pod kątem zgodności ze standardem wytrzymałość klasy wojskowej – MIL-STD-810G. Ten wyjątkowy laptop został wyróżniony nagrodami Best Choice of the Year Award, Best Choice Golden Award oraz Computex d&i Award na targach Computex 2018.

ZenBook S może pochwalić się niezwykle smukłą i lekką obudową o profilu mierzącym zaledwie 12,9 mm i wadze wynoszącej jedynie 1 kg, która w całości jest wykonana z jednego kawałka metalu. Laptop jest wyposażony w nowy, innowacyjny zawias ErgoLift, który automatycznie pochyla klawiaturę pod kątem 5,5° dla zapewnienia maksymalnego komfortu podczas pisania. Ponadto podniesienie obudowy poprawia cyrkulację powietrza i wydajność systemu dźwiękowego.
  
ZenBook S jest napędzany procesorem Intel® Core™ ósmej generacji oraz dysponuje superszybkim dyskiem SSD PCIe® x4. Zapewnia także nawet do 13,5 godzin czasu pracy baterii, co umożliwia wydajność przez cały dzień. Użytkownik ma także do dyspozycji szybkie opcje łączności: dwa z trzech zintegrowanych gniazd USB Type-C™ (USB-C™) obsługują technologię Thunderbolt™ 3.  

Najlepsza możliwa mobilność

Osoby często podróżujące na pewno docenią poręczność ZenBooka S, którego obudowa mierzy jedynie 12,9 mm, waży tylko 1 kg, jest w całości wykonana z jednego kawałka metalu i bez problemu zmieści się do każdej torby. Ekran ze smukłą ramką NanoEdge oraz zastosowanie materiałów wysokiej jakości umożliwiło redukcję wymiarów w praktycznie każdym aspekcie i zmniejszenie wagi do minimum. Końcowym rezultatem jest ultramobilne dzieło sztuki.
ASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_16.jpgASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_08.jpgASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_14.jpg
ZenBook S oferuje nie tylko elegancki wygląd, ale także ogromną wytrzymałość. Spełnia on niesamowicie wymagające kryteria wojskowego standardu MIL-STD 810G, który służy do pomiaru niezawodności i wytrzymałość sprzętu. Laptop przechodzi rygorystyczne testy, np. wydłużone testy funkcjonowania w trudnych warunkach, w tym także na ekstremalnych wysokościach, w ekstremalnych temperaturach i wilgotności powietrza. Z powodzeniem zaliczył on również wewnętrzne testy jakości laptopów ASUS, które są znacznie bardziej rygorystyczne niż standardy branżowe.
Military test logo_FA-01.jpg

Zaprojektowany dla najwyższego komfortu

Dla zapewnienia najlepszej ergonomii ZenBook S został wyposażony w nowy mechanizm zawiasowy ErgoLift. Ta innowacyjna konstrukcja podnosi i pochyla klawiaturę pod kątem 5,5° – zapewniając optymalną pozycję do komfortowego pisania. Pokrywa ZenBooka S otwiera się pod kątem do 145°, o wiele szerzej niż pokrywy większości innych laptopów, zapewniając więcej swobody w wyborze idealnego ustawienia oglądania. Natomiast zamknięcie pokrywy laptopa spowoduje całkowite ukrycie mechanizmu zawiasu ErgoLift i nie zakłóci eleganckiego profilu komputera.
B3_ASUS11954-B-03.jpg
Mechanizm zawiasu ErgoLift pochyla klawiaturę, jednocześnie tworząc ważną, dodatkową przestrzeń wentylacyjną, która pozwala na lepszą cyrkulację powietrza pod spodem obudowy. Dzięki tak udoskonalonej wentylacji ZenBook S stale pozostaje chłodny, nawet podczas obciążenia systemu.
Przestrzeń pod spodem laptopa ZenBook S tworzona przez zawias ErgoLift ma jeszcze jedną zaletę: pozwala ona na maksymalne wykorzystanie potencjału wydajnego systemu dźwiękowego Harman Kardon, zapewniając jeszcze czystszy dźwięk z poprawionymi basami.

Wydajność przez cały dzień

ZenBook S został stworzony do wykonywania zadań tak szybko i efektywnie, jak tylko jest to możliwe – bez stresu i problemów. Zastosowanie najnowszego procesora Intel® Core™ i7 ósmej generacji (w maks. konfiguracji), nawet 16 GB szybkiej pamięci RAM 2133 MHz LPDDR3 oraz dysku SSD PCIe® 3.0 x4 o pojemności do 512 GB pozwala użytkownikom cieszyć się płynną i responsywną wydajnością, niezależnie od wykonywanych zadań. Dla zapewnienia maksymalnie stabilnej pracy ZenBook S wykorzystuje ulepszony system chłodzenia z najnowocześniejszymi komponentami, w tym nowatorski wentylator z wirnikiem wykonanym z polimerów ciekłokrystalicznych z 71 łopatkami – czyli o 40% większą liczbą łopatek niż w poprzednich wersjach. Wirnik ten jest ponadto umieszczony w zaawansowanej trójwymiarowej obudowie aerodynamicznej, która umożliwia zwiększenie cyrkulacji powietrza o 13,4% Dysponując takim systemem chłodzenia ZenBook S jest w stanie pracować w temperaturze o 5°C niższej w porównaniu do poprzednich modeli z serii ZenBook.
ZenBook S to piękny laptop, który zasługuje na równie piękny obraz, dlatego wyposażono go w ekran dotykowy NanoEdge o rozdzielczości Full HD z szeroką paletą kolorów. Ramka została teraz jeszcze bardziej zwężona – do szerokości zaledwie 5,9 mm – zapewniając laptopowi niesamowity stosunek wielkości ekranu do obudowy na poziomie 85%, a w rezultacie bardziej wciągające rozrywkę.
Dla umożliwienia pracy przez cały dzień ZenBook S został wyposażony w baterię o dużej pojemności, która oferuje czas pracy sięgający nawet 13,5 godz., a obsługa technologii szybkiego ładowania pozwala na naładowanie pustej baterii do 60% w ciągu zaledwie 49 minut.
Bezkompromisowe opcje połączeń są bardzo ważne w tak ultramobilnym laptopie. ZenBook S zapewnia najwyższe prędkości transferu danych dzięki zastosowaniu technologii Thunderbolt 3 w dwóch z trzech dostępnych gniazd USB-C, przy czym wszystkie trzy gniazda obsługują technologię szybkiego ładowania, transfer danych oraz umożliwiają podłączenie monitorów. Dla zapewnienia łączności podobnej do sprzętu stacjonarnego, użytkownicy mogą po prostu podłączyć poręczną stację dokującą ASUS Mini Dock.
   
Laptop ASUS ZenBook S jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Deep Dive Blue lub Burgundy Red z krawędziami w kolorze Rose Gold wykrawanymi ostrzem diamentowym, a inspirowane filozofią Zen charakterystyczne wykończenie z metalu ozdobionego koncentrycznymi liniami sprawia, że laptop prezentuje się doskonale.
ASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_07.jpgASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_13.jpgASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_08.jpgASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_14.jpgZenBook S_UX391_Deep Dive Blue_Accessory photo_B.jpgASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_16.jpgZenBook-S_UX391_Deep-Dive-Blue_16.jpgASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_15.jpgZenBook-S_UX391_Deep-Dive-Blue_Touch_15.jpgZenBook-S_UX391_Deep-Dive-Blue_NonTouch_06.jpgASUS-ZenBook-S_UX391_Burgundy-Red_17.jpgC3_ASUS10612-03_DI_2.jpgB3_ASUS11954-B-03.jpgB5_ASUS12385-05.jpgB1_UX391 Scenario KV.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

ASUS ZenBook S - Wyostrza zmysły. Pobudza kreatywność.DOCX

docx | 289 KB

Pobierz
ZenBook S_UX391_Deep Dive Blue_Accessory photo_B.jpg

grafika | 19,5 MB

Pobierz
ASUS ZenBook S_UX391_Burgundy Red_17.png

grafika | 15,6 MB

Pobierz
C3_ASUS10612-03_DI_2.jpg

grafika | 13,6 MB

Pobierz
B3_ASUS11954-B-03.jpg

grafika | 12,4 MB

Pobierz
B5_ASUS12385-05.jpg

grafika | 8,5 MB

Pobierz
ASUS ZenBook S_UX391_Burgundy Red_15.png

grafika | 4,61 MB

Pobierz
ZenBook S_UX391_Deep Dive Blue_Touch_15.png

grafika | 4,12 MB

Pobierz
B1_UX391 Scenario KV.jpg

grafika | 235 KB

Pobierz
ZenBook S_UX391_Deep Dive Blue_NonTouch_06.png

grafika | 9,92 MB

Pobierz
Military test logo_FA-01.jpg

grafika | 81,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
IFA 2018: ASUS przedstawia nową serię laptopów ZenBook

Firma ASUS przedstawiła najnowsze, ultramobilne laptopy ZenBook, ZenBook Flip oraz ZenBook Pro podczas prezentacji zorganizowanej na targach IFA 2018. W jej trakcie zostało zaprezentowane całe portfolio produktów ZenBook napędzanych procesorami Intel Core ósmej generacji. Nowa gama urządzeń została opracowana w duchu marki ASUS i zgodnie z motto: "W poszukiwaniu niezwykłości", a seria laptopów ZenBook została zjednoczona pod hasłem przewodnim: "Uwolnij swoją kreatywną moc".
Wydajność w smukłym wydaniu - ASUS ZenBook Flip 14

ASUS właśnie wprowadził do sprzedaży konwertowalnego laptopa ZenBook Flip 14 (UX461) – jeden z najsmuklejszych laptopów typu 2 w 1 wyposażonych w osobną kartę graficzną, oferującego dużą moc przetwarzania grafiki. ZenBook Flip 14 jest potężnym narzędziem do zadań kreatywnych, a przy tym jest zdumiewająco smukły, lekki i wszechstronny. Wyposażono go w 14-calowy ekran dotykowy ze smukłą ramką NanoEdge, który można obracać o 360°. Obsługuje także aktywny rysik ASUS Pen.  Źródłem mocy laptopa ZenBook Flip 14 jest czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i7 ósmej generacji wraz z 16 GB RAM, kartą graficzną NVIDIA® GeForce® MX150 oraz dyskiem SSD PCIe® x4 o pojemności 512 GB (wszystkie specyfikacje odnoszą się do maksymalnej konfiguracji).
ASUS przedstawia przełomową serię laptopów ZenBook Pro

ASUS zaprezentował dzisiaj przełomową, nową serię ZenBook Pro. Rodzinę wysokowydajnych laptopów przeznaczonych dla profesjonalnych użytkowników. Seria ta wprowadza nowy, futurystyczny dodatek o nazwie ScreenPad – nowatorskie rozwiązanie ASUS, które rewolucjonizuje sposób pracy na laptopie i interakcji z nim. ScreenPad inteligentnie łączy w sobie touchpada z pełnokolorowym ekranem dotykowym, aby zapewnić nowatorską metodę interakcji za pośrednictwem zarówno aplikacji Windows oraz dedykowanych programów, tzw. aplikacji ScreenPad. Nowe funkcje usprawniają pracę i zwiększają produktywność, a ScreenPad może być dowolnie konfigurowany, co pozwala użytkownikom na spersonalizowanie swoich wrażeń podczas korzystania z niego.
ASUS ZenBook UX331. Moc. Mobilność. Piękno.

ASUS ZenBook 13 to nowy, wyjątkowo smukły i lekki laptop z serii ZenBook napędzany w maksymalnej konfiguracji najnowszym procesorem Intel® Core™ i7 ósmej generacji i wyposażony w dysk SSD PCIe® o pojemności 512 GB oraz do 16 GB pamięci RAM.  Wszystko to dla zapewnienia maksymalnej mobilności i wydajności.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.