ASUS ROG oraz NVIDIA napędzają T-Mobile Ligę Akademicką!
ASUS ROG oraz NVIDIA napędzają T-Mobile Ligę Akademicką!
Kopiuj tekst

ASUS ROG oraz NVIDIA napędzają T-Mobile Ligę Akademicką!

ASUS Republic of Gamers wspólnie z NVIDIA właśnie zostali partnerami technologicznymi T-Mobile Ligi Akademickiej! Drugi sezon Ligi napędzać będą laptopy ASUS Republic of Gamers z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10, na których m in. zostaną rozegrane finały rozgrywek.

T‑Mobile Liga Akademicka to pierwsze tego typu rozgrywki w Polsce. Liga e-sportowa skierowana jest wyłącznie do drużyn studenckich. Po sukcesie pierwszej edycji, w której udział wzięło 16 drużyn składających się ze studentów danej uczelni, format rozgrywek został rozszerzony w drugim sezonie. Do League of Legends dołączyły gry Starcraft 2 oraz Overwatch. W drugiej edycji T-Mobile Ligi Akademickiej łącznie udział biorą 32 drużyny i 32 zawodników indywidualnych. Sezon zasadniczy rozpoczął się 1 marca i potrwa do 15 kwietnia. Wartość puli nagród w tym roku przekracza 50 tysięcy złotych!
Do tej dynamicznie rozwijającej się inicjatywy w postaci partnerów technologicznych dołączają ASUS Republic of Gamers oraz NVIDIA, dostarczając najlepszych rozwiązań dla graczy – w tym laptopów z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10, na których rozegrane zostaną finały T-Mobile Ligi Akademickiej. Ponadto świeżo upieczeni partnerzy technologiczni przewidzieli pulę nagród o łącznej wartości 15 tysięcy złotych, w tym akcesoria dla fanów oraz laptopa ASUS ROG dla MVP Ligi.
W ramach sezonu zasadniczego T-Mobile Ligi Akademickiej rozgrywki prowadzone są od godziny 18:00: w Overwatch we wtorki i środy, w League of Legends w czwartki i piątki oraz w Starcraft 2 w niedziele. Ta część rozgrywek potrwa do 15 kwietnia i wyłoni drużyny, które zmierzą się w fazie Play-off od 17 kwietnia 2018. Rozgrywki transmitowane są na platformie Twitch, a następnie udostępniane w serwisie YouTube.
Bieżące informacje udostępniane są na stronie www.ligaakademicka.pl oraz profilu Facebook www.fb.com/ligaakademicka
Powiązane artykuły
ASUS Republic of Gamers Zephyrus M – bezkompromisowa wydajność

ASUS Republic of Gamers (ROG) przedstawia Zephyrus M, jeden z najsmuklejszych laptopów gamingowych na świecie. Zephyrus M jest wyposażony w ekran z matrycą klasy IPS z superszybkim współczynnikiem odświeżania 144 Hz, czasem reakcji 3ms oraz technologią NVIDIA G-SYNC™. Ponadto, zastosowano w nim unikatowy aktywny system aerodynamiczny (AAS), pozwalający ulepszyć wydajność chłodzenia przy wysokim obciążeniu. Ekskluzywne oprogramowanie ROG pozwala graczom przełączać się pomiędzy dwoma trybami grafiki: trybem oszczędzania baterii Optimus, który korzysta z zintegrowanej grafiki i przedłuża żywotność baterii, oraz trybem G-SYNC uwalniającym pełną moc karty graficznej GeForce GTX serii 10.
ASUS Republic of Gamers G703 – moc w nowym wydaniu

Nowa gamingowa bestia już jest! Zaktualizowana wersja G703 – 17,3-calowego laptopa gamingowego napędzanego w maksymalnej konfiguracji fabrycznie podkręconym procesorem Intel® Core™ i9 ósmej generacji oraz kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080 – została wprowadzona do sprzedaży w Polsce.
ASUS Republic of Gamers nawiązuję współpracę z Activision wokół gry Call of Duty®: Black Ops 4

ASUS Republic of Gamers (ROG) ogłosiło nawiązanie współpracy z firmą Activision w związku ze zbliżającą się premierą gry Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji na komputery PC. Od 10 września do 12 października, ASUS ROG będzie pierwszym i jedynym producentem sprzętu, który zaoferuje promocyjne pakiety z grą Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji cyfrowej. Klienci mogą uzyskać dostęp do gry, kupując objęty promocją produkt ROG w czasie trwania promocji. Zespół tworzący grę Call of Duty i firma ROG ściśle współpracowały ze sobą, dzięki czemu udało im się uzyskać wyjątkowe efekty przy wykorzystaniu technologii AURA Sync w urządzeniach ASUS ROG.
ASUS Republic of Gamers prezentuje ROG Phone

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowała ROG Phone, przełomowego 6 calowego smartfona zaprojektowanego specjalnie do rozgrywki mobilnej na najwyższym poziomie. ROG Phone wyróżnia się gamingowym DNA i jest zasilany ośmiordzeniową platformą mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 845, która dzięki częstotliwości taktowania 2,96 GHz została sklasyfikowana jako najszybszy CPU tego typu na świecie. Jest on także wyposażony w zoptymalizowany do rozgrywki układ graficzny Adreno™ 630, gwarantujący topowe osiągi.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.