ASUS ROG oraz NVIDIA napędzają T-Mobile Ligę Akademicką!

ASUS ROG oraz NVIDIA napędzają T-Mobile Ligę Akademicką!

Opublikowany

ASUS Republic of Gamers wspólnie z NVIDIA właśnie zostali partnerami technologicznymi T-Mobile Ligi Akademickiej! Drugi sezon Ligi napędzać będą laptopy ASUS Republic of Gamers z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10, na których m in. zostaną rozegrane finały rozgrywek.

T‑Mobile Liga Akademicka to pierwsze tego typu rozgrywki w Polsce. Liga e-sportowa skierowana jest wyłącznie do drużyn studenckich. Po sukcesie pierwszej edycji, w której udział wzięło 16 drużyn składających się ze studentów danej uczelni, format rozgrywek został rozszerzony w drugim sezonie. Do League of Legends dołączyły gry Starcraft 2 oraz Overwatch. W drugiej edycji T-Mobile Ligi Akademickiej łącznie udział biorą 32 drużyny i 32 zawodników indywidualnych. Sezon zasadniczy rozpoczął się 1 marca i potrwa do 15 kwietnia. Wartość puli nagród w tym roku przekracza 50 tysięcy złotych!
Do tej dynamicznie rozwijającej się inicjatywy w postaci partnerów technologicznych dołączają ASUS Republic of Gamers oraz NVIDIA, dostarczając najlepszych rozwiązań dla graczy – w tym laptopów z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10, na których rozegrane zostaną finały T-Mobile Ligi Akademickiej. Ponadto świeżo upieczeni partnerzy technologiczni przewidzieli pulę nagród o łącznej wartości 15 tysięcy złotych, w tym akcesoria dla fanów oraz laptopa ASUS ROG dla MVP Ligi.
W ramach sezonu zasadniczego T-Mobile Ligi Akademickiej rozgrywki prowadzone są od godziny 18:00: w Overwatch we wtorki i środy, w League of Legends w czwartki i piątki oraz w Starcraft 2 w niedziele. Ta część rozgrywek potrwa do 15 kwietnia i wyłoni drużyny, które zmierzą się w fazie Play-off od 17 kwietnia 2018. Rozgrywki transmitowane są na platformie Twitch, a następnie udostępniane w serwisie YouTube.
Bieżące informacje udostępniane są na stronie www.ligaakademicka.pl oraz profilu Facebook www.fb.com/ligaakademicka

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
ASUS Republic of Gamers G703 – moc w nowym wydaniu

temu

Nowa gamingowa bestia już jest! Zaktualizowana wersja G703 – 17,3-calowego laptopa gamingowego napędzanego w maksymalnej konfiguracji fabrycznie podkręconym procesorem Intel® Core™ i9 ósmej generacji oraz kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080 – została wprowadzona do sprzedaży w Polsce.
ASUS Republic of Gamers prezentuje ROG Phone

temu

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowała ROG Phone, przełomowego 6 calowego smartfona zaprojektowanego specjalnie do rozgrywki mobilnej na najwyższym poziomie. ROG Phone wyróżnia się gamingowym DNA i jest zasilany ośmiordzeniową platformą mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 845, która dzięki częstotliwości taktowania 2,96 GHz została sklasyfikowana jako najszybszy CPU tego typu na świecie. Jest on także wyposażony w zoptymalizowany do rozgrywki układ graficzny Adreno™ 630, gwarantujący topowe osiągi.
ASUS Republic of Gamers prezentuje laptopy Strix SCAR Edition i Hero Edition

temu

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentował dzisiaj nowe wersje laptopów Strix SCAR Edition i Hero Edition, kolejne edycje cenionych laptopów gamingowych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o grach typu FPS i MOBA. Te wydajne maszyny wyróżniają się nową, kompaktową konstrukcją obudowy. Z przodu umieszczono zupełnie nowy pasek świetlny, w pełni konfigurowalny za pomocą funkcji Aura Sync. Oba laptopy są wyposażone w pierwsze tego typu na świecie 144 Hz matryce ze smukłą ramką i ultraszybkim czasem reakcji (GTG) na poziomie 3 ms. Dysponują one klawiaturami gamingowymi HyperStrike Pro oraz technologią HyperCool Pro, która pomaga chłodzić zainstalowane w nich wydajne CPU i GPU. Są to jedne z pierwszych laptopów na świecie wyposażonych w wieloantenowe systemy Wi-Fi, oferujące udoskonaloną łączność.
ASUS Republic of Gamers G703 – gamingowa bestia

temu

Firma ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowała G703 – pierwszy na świecie laptop gamingowy z 17,3-calowym ekranem Full HD z matrycą Wide View i częstotliwością odświeżania 144 Hz. Gwarantuje to graczom najlepsze efekty wizualne podczas rozgrywki, a także strategiczną przewagę w szybkich grach akcji, takich jak strzelanki FPS czy gry wyścigowe.

Narodziny serii ZenBook

Prace projektowe nad pierwszym modelem laptopa ZenBook rozpoczęliśmy pod koniec 2010 roku. W tamtym okresie laptopy stały się już nieodzownymi urządzeniami osobistymi, zarówno do pracy, jak i do zastosowań domowych, a zyski z ich sprzedaży przekroczyły łączne dochody ze sprzedaży tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Mobilność laptopów przyczyniła się do tego, że korzystanie z komputera nabrało o wiele bardziej indywidualnego charakteru.