ASUS ROG oraz NVIDIA napędzają T-Mobile Ligę Akademicką!

Kopiuj tekst

ASUS ROG oraz NVIDIA napędzają T-Mobile Ligę Akademicką!

Opublikowany

ASUS Republic of Gamers wspólnie z NVIDIA właśnie zostali partnerami technologicznymi T-Mobile Ligi Akademickiej! Drugi sezon Ligi napędzać będą laptopy ASUS Republic of Gamers z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10, na których m in. zostaną rozegrane finały rozgrywek.

T‑Mobile Liga Akademicka to pierwsze tego typu rozgrywki w Polsce. Liga e-sportowa skierowana jest wyłącznie do drużyn studenckich. Po sukcesie pierwszej edycji, w której udział wzięło 16 drużyn składających się ze studentów danej uczelni, format rozgrywek został rozszerzony w drugim sezonie. Do League of Legends dołączyły gry Starcraft 2 oraz Overwatch. W drugiej edycji T-Mobile Ligi Akademickiej łącznie udział biorą 32 drużyny i 32 zawodników indywidualnych. Sezon zasadniczy rozpoczął się 1 marca i potrwa do 15 kwietnia. Wartość puli nagród w tym roku przekracza 50 tysięcy złotych!
Do tej dynamicznie rozwijającej się inicjatywy w postaci partnerów technologicznych dołączają ASUS Republic of Gamers oraz NVIDIA, dostarczając najlepszych rozwiązań dla graczy – w tym laptopów z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10, na których rozegrane zostaną finały T-Mobile Ligi Akademickiej. Ponadto świeżo upieczeni partnerzy technologiczni przewidzieli pulę nagród o łącznej wartości 15 tysięcy złotych, w tym akcesoria dla fanów oraz laptopa ASUS ROG dla MVP Ligi.
W ramach sezonu zasadniczego T-Mobile Ligi Akademickiej rozgrywki prowadzone są od godziny 18:00: w Overwatch we wtorki i środy, w League of Legends w czwartki i piątki oraz w Starcraft 2 w niedziele. Ta część rozgrywek potrwa do 15 kwietnia i wyłoni drużyny, które zmierzą się w fazie Play-off od 17 kwietnia 2018. Rozgrywki transmitowane są na platformie Twitch, a następnie udostępniane w serwisie YouTube.
Bieżące informacje udostępniane są na stronie www.ligaakademicka.pl oraz profilu Facebook www.fb.com/ligaakademicka

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
ASUS Republic of Gamers G703 – gamingowa bestia

temu

Firma ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowała G703 – pierwszy na świecie laptop gamingowy z 17,3-calowym ekranem Full HD z matrycą Wide View i częstotliwością odświeżania 144 Hz. Gwarantuje to graczom najlepsze efekty wizualne podczas rozgrywki, a także strategiczną przewagę w szybkich grach akcji, takich jak strzelanki FPS czy gry wyścigowe.
ASUS Republic of Gamers Strix GL702ZC – przebudzona moc ośmiu rdzeni

temu

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowało model Strix GL702ZC, pierwszy na świecie laptop gamingowy, zasilany przez ośmiordzeniowy procesor AMD Ryzen™ z technologią wielowątkową dla nieograniczonej wydajności gamingowej. Strix GL702ZC jest wyposażony w technologię AMD FreeSync™, technologię dynamicznego odświeżania gwarantującą najwyższą płynność obrazu,  także na kompatybilnych monitorach podłączonych przez porty DisplayPort lub HDMI.
CES 2018 nowe ekscytujące laptopy i komputery AiO ASUS oraz gamingowe nowości ASUS Republic of Gamers

temu

Firma ASUS zaprezentowała w Las Vegas ekskluzywny przegląd nowych nadchodzących produktów – ZenBook 13 (UX331UAL), Vivo AiO, a także laptop ASUS X507 – ze swojej konsumenckiej serii wyposażonych w Windows 10 laptopów oraz komputerów typu All in One. Ponadto, swoje światowe debiuty zaliczyły laptop zdolny do obsługi technologii Gigabit LTE, ASUS NovaGo, oraz najnowszy smartfon ASUS ZenFone Max Plus mogący pochwalić się wyjątkowo pojemną baterią. Nie zabrakło także nowych produktów dedykowanych graczom z logo ASUS Republic of Gamers. Wśród nich znalazły się laptopy ROG Strix SKT T1 Hero Edition oraz ROG G703, jak również gamingowy desktop ROG Strix GL12.
ASUS FX503 - doskonała wydajność i mobilność

temu

ASUS wprowadził do sprzedaży model FX503, kompaktowego i wydajnego laptopa z systemem Windows 10, który jest idealny do mobilnej rozgrywki. FX503 jest wyposażony w procesor Intel® Core™ siódmej generacji, kartę graficzną NVIDIA® GeForce® z serii GTX 10 i baterię o ogromnej pojemności, dzięki czemu laptop ten oferuje wysoką wydajność – i to przez cały dzień.

Narodziny serii ZenBook

Prace projektowe nad pierwszym modelem laptopa ZenBook rozpoczęliśmy pod koniec 2010 roku. W tamtym okresie laptopy stały się już nieodzownymi urządzeniami osobistymi, zarówno do pracy, jak i do zastosowań domowych, a zyski z ich sprzedaży przekroczyły łączne dochody ze sprzedaży tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Mobilność laptopów przyczyniła się do tego, że korzystanie z komputera nabrało o wiele bardziej indywidualnego charakteru.