ASUS ZenBook UX331. Moc. Mobilność. Piękno.

ASUS ZenBook UX331. Moc. Mobilność. Piękno.

ASUS ZenBook 13 to nowy, wyjątkowo smukły i lekki laptop z serii ZenBook napędzany w maksymalnej konfiguracji najnowszym procesorem Intel® Core™ i7 ósmej generacji i wyposażony w dysk SSD PCIe® o pojemności 512 GB oraz do 16 GB pamięci RAM.  Wszystko to dla zapewnienia maksymalnej mobilności i wydajności.

ZenBook 13 jest wyposażony w szerokokątny ekran ze smukłą ramką NanoEdge dla zapewnienia wciągających i realistycznych efektów wizualnych, a także posiada system audio od Harman Kardon dla bogatego w detale, czystego dźwięku stereo. Laptop oferuje szerokie możliwości połączeń, w tym: gniazdo USB-C™, dwa gniazda USB 3.1 Gen 1 Type-A, gniazdo HDMI oraz czytnik kart microSD. Dwuzakresowa karta Wi-Fi 802.11ac korzysta z ekskluzywnej technologii ASUS Wi-Fi Master, która zapewnia szybsze i bardziej stabilne połączenia.

Elegancki design

ZenBook 13 został zaprojektowany z myślą o wygodnej mobilności. Jego obudowa w całości wykonana z jednego kawałka metalu waży zaledwie 1,12 kg i mierzy tylko 13,9 mm w profilu, co czyni go doskonałym towarzyszem podróży dla wymagającego użytkownika. Laptop jest wykonany ze stopu magnezu i aluminium, który jest niesamowicie wytrzymały i o 33% lżejszy niż standardowy stop aluminium. Jego eleganckie wzornictwo jest znakiem rozpoznawczym wielokrotnie nagradzanej za design serii ZenBook, a jego obudowa została doskonale wykończona w kolorze granatowym.
ZenBook 13_UX331UAL_Scenario photo_06.jpgZenBook 13_UX331UAL_Scenario photo_05.jpgZenBook 13_UX331UAL_Scenario photo_11.jpgZenBook 13_UX331UAL_Scenario photo_09.jpgZenBook 13_UX331UAL_Scenario photo_02.jpgZenBook 13_UX331UAL_Scenario photo_03.jpg

Najwyższa wytrzymałość

ZenBook 13 oferuje połączenie piękna i elegancji z niesamowitą wytrzymałością. W zakresie niezawodności i trwałości laptop ten został zaprojektowany dla spełnienia, a nawet przewyższenia warunków niewiarygodnie wymagającego wojskowego standardu MIL-STD 810G. Jest on poddawany surowym testom, w tym przedłużonym testom działania w trudnych warunkach, np. na ekstremalnych wysokościach, w skrajnej temperaturze i wilgotności powietrza. Testy te trwają dłużej niż normalne testy laptopów, co gwarantuje, że ZenBook 13 jest w stanie pracować w nawet najbardziej wymagających warunkach. W ramach tych testów laptop jest również poddawany surowym sprawdzianom w zakresie odporności na wibracje i wstrząsy, które naśladują codzienne warunki podczas pracy i transportu.

ZenBook 13 zaliczył także nasze własne, rygorystyczne testy laptopów, w tym m.in. ciśnienia wywieranego na pokrywę oraz testy upuszczania z 2 razy wyższej wysokości niż w standardowych procedurach. Dzięki temu laptop ten jest niezawodnym towarzyszem podróży zapewniającym wyjątkową ochronę przed fizycznym uszkodzeniem.

Wysoka wydajność

ZenBook 13 dysponuje dużą mocą obliczeniową. Jego sercem w najwyższej konfiguracji jest najnowszy procesor Intel Core i7 ósmej generacji, który w razie potrzeby może przyspieszać do 3,7 GHz. Na jego wyposażeniu znajdziemy także do 16 GB pamięci RAM i dysk SSD PCIe o pojemności 512 GB dla błyskawicznego dostępu do danych. Niezależnie od tego, czy użytkownik tworzy obszerne dokumenty, obrabia zdjęcia, edytuje pliki wideo, czy też po prostu robi sobie przerwę grając w najnowsze gry – ZenBook 13 nigdy nie każe na siebie zbyt długo czekać.

Laptop został zaprojektowany dla osób prowadzących aktywny styl życia i oferuje całodniową pracę na pojedynczym ładowaniu baterii. Specjalnie zaprojektowana bateria litowo-polimerowa o pojemności 50 Wh zapewnia mu nawet do 14 godzin autonomicznej pracy, a dzięki technologii szybkiego ładowania komputer doładujemy do poziomu 60% w ciągu zaledwie 49 minut.

Wciągające multimedia

Aby zapewnić największy możliwy ekran na niewielkiej przestrzeni, laptop został wyposażony w ekran NanoEdge Full HD z ultrasmukłą ramką, co zapewnia imponujący stosunek wielkości ekranu do obudowy na poziomie 80%. Sprawia to, że ZenBook 13 jest bardziej kompaktowy niż typowe modele 13-calowe. Dodatkowo technologia szerokokątnego pola widzenia 178° powoduje, że jakość obrazu jest zawsze optymalna, nawet podczas oglądania nawet z ekstremalnego kąta. Szeroki zakres barw na poziomie 100% pokrycia palety sRGB umożliwia wyświetlanie żywych i dokładnie odwzorowanych kolorów.

Wyjątkowo wydajny system dźwiękowy certyfikowany przez Harman Kardon obsługuje technologię ASUS SonicMaster najnowszej generacji. ZenBook 13 korzysta z dopasowanego sprzętu najwyższej jakości, w tym także z technologii inteligentnego wzmacniacza o niskim poziomie zakłóceń, który może zwiększyć głośność do nawet 3,5 razy wyższego poziomu. W połączeniu ze sprytnie zaprojektowanym oprogramowaniem zapewnia to użytkownikowi najlepsze możliwe wrażenia dźwiękowe.


Bezkompromisowa produktywność

Dla uzyskania niesamowitej produktywności w podróży nowy ZenBook 13  został wyposażony w pełnowymiarową, ergonomiczną klawiaturę, która została zoptymalizowana dla komfortu użytkowania i oferuje skok klawiszy na poziomie 1,4 mm. Touchpad został tak zaprojektowany, aby zagwarantować użytkownikom maksymalną wygodę oraz precyzję i posiada szklaną powłokę dla bardziej płynnego sterowania. Zastosowano w nim technologię palm-rejection, obsługę gestów wykonywanych kilkoma palcami i rozpoznawanie pisma ręcznego. Ponadto zintegrowany czytnik linii papilarnych umożliwia bezpieczne logowanie za pośrednictwem funkcji Windows Hello.    

ZenBook 13 posiada najnowsze, obustronne gniazdo USB-C, które umożliwia transfery danych z prędkością nawet 10 razy wyższą niż przez starsze połączenia USB 2.0. Dostępne są także dwa gniazda USB 3.1 Gen 1 Type-A, gniazdo HDMI oraz czytnik kart microSD.

Dla zapewnienia bezkompromisowej łączności bezprzewodowej laptop został wyposażony w najnowszą technologię ASUS Wi-Fi Master. Redukuje ona zakłócenia w celu uzyskania jeszcze szybszych i bardziej niezawodnych połączeń bezprzewodowych w dwuzakresowym standardzie 802.11ac Wi-Fi – i to nawet na ekstremalnych dystansach. Mając do dyspozycji prędkość rzędu 867 Mbps, czyli nawet 6 razy wyższą niż w standardzie 802.11n, możliwe jest bardzo płynne strumieniowanie wideo i surfowanie w Internecie, a także granie bez żadnych opóźnień.  
   
UX331_blue_10.pngUX331_blue_17.pngUX331_blue_09_L.pngUX331_blue_13.pngUX331_blue_06.pngUX331_blue_05.pngUX331_blue_04.pngUX331_blue_16.pngUX331_blue_02.pngUX331_blue_11.pngUX331_blue_07.pngUX331_blue_12.png

Na wydajność połączenia Wi-Fi mogą wpływać czynniki środowiskowe, typ sieci oraz konfiguracja.
Dwuzakresowe połączenie 2x2 802.11ac w porównaniu do 1x1 802.11n.

Specyfikacje, treść oraz dostępność produktów mogą różnić się w zależności od kraju. Rzeczywiste osiągi mogą być zróżnicowane w zależności od zastosowań, intensywności wykorzystywania, środowiska pracy i innych czynników. Pełne specyfikacje są dostępne na stronie http://www.asus.com

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20180320_ASUS ZenBook UX331. Moc. Mobilność. Piękno.DOCX

docx | 723 KB

Pobierz
UX331_blue_10.png

grafika | 8,71 MB

Pobierz
UX331_blue_03.png

grafika | 8,6 MB

Pobierz
UX331_blue_09_L.png

grafika | 8,51 MB

Pobierz
UX331_blue_13.png

grafika | 8,45 MB

Pobierz
UX331_blue_17.png

grafika | 8,56 MB

Pobierz
UX331_blue_05.png

grafika | 8,53 MB

Pobierz
UX331_blue_14.png

grafika | 8,21 MB

Pobierz
UX331_blue_16.png

grafika | 8,15 MB

Pobierz
UX331_blue_09.png

grafika | 8,5 MB

Pobierz
UX331_blue_02.png

grafika | 1,87 MB

Pobierz
UX331_blue_08.png

grafika | 1,25 MB

Pobierz
UX331_blue_11.png

grafika | 1,22 MB

Pobierz
UX331_blue_07.png

grafika | 1,26 MB

Pobierz
UX331_blue_12.png

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
IFA 2018: ASUS przedstawia nową serię laptopów ZenBook

temu

Firma ASUS przedstawiła najnowsze, ultramobilne laptopy ZenBook, ZenBook Flip oraz ZenBook Pro podczas prezentacji zorganizowanej na targach IFA 2018. W jej trakcie zostało zaprezentowane całe portfolio produktów ZenBook napędzanych procesorami Intel Core ósmej generacji. Nowa gama urządzeń została opracowana w duchu marki ASUS i zgodnie z motto: "W poszukiwaniu niezwykłości", a seria laptopów ZenBook została zjednoczona pod hasłem przewodnim: "Uwolnij swoją kreatywną moc".
ASUS ZenBook S - Wyostrza zmysły. Pobudza kreatywność.

temu

Na sklepowe półki trafił najnowszy laptop firmy ASUS, model ZenBook S (UX391): 13,3-calowy, ultraprzenośny komputer klasy premium, wyposażony w system Windows 10, który nie tylko zapewnia wygodną mobilność, wysoką wydajność oraz bezkompromisowe opcje łączności dla wymagających użytkowników, ale również został przetestowany pod kątem zgodności ze standardem wytrzymałość klasy wojskowej – MIL-STD-810G. Ten wyjątkowy laptop został wyróżniony nagrodami Best Choice of the Year Award, Best Choice Golden Award oraz Computex d&i Award na targach Computex 2018.
Wydajność w smukłym wydaniu - ASUS ZenBook Flip 14

temu

ASUS właśnie wprowadził do sprzedaży konwertowalnego laptopa ZenBook Flip 14 (UX461) – jeden z najsmuklejszych laptopów typu 2 w 1 wyposażonych w osobną kartę graficzną, oferującego dużą moc przetwarzania grafiki. ZenBook Flip 14 jest potężnym narzędziem do zadań kreatywnych, a przy tym jest zdumiewająco smukły, lekki i wszechstronny. Wyposażono go w 14-calowy ekran dotykowy ze smukłą ramką NanoEdge, który można obracać o 360°. Obsługuje także aktywny rysik ASUS Pen.  Źródłem mocy laptopa ZenBook Flip 14 jest czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i7 ósmej generacji wraz z 16 GB RAM, kartą graficzną NVIDIA® GeForce® MX150 oraz dyskiem SSD PCIe® x4 o pojemności 512 GB (wszystkie specyfikacje odnoszą się do maksymalnej konfiguracji).
ASUS przedstawia przełomową serię laptopów ZenBook Pro

temu

ASUS zaprezentował dzisiaj przełomową, nową serię ZenBook Pro. Rodzinę wysokowydajnych laptopów przeznaczonych dla profesjonalnych użytkowników. Seria ta wprowadza nowy, futurystyczny dodatek o nazwie ScreenPad – nowatorskie rozwiązanie ASUS, które rewolucjonizuje sposób pracy na laptopie i interakcji z nim. ScreenPad inteligentnie łączy w sobie touchpada z pełnokolorowym ekranem dotykowym, aby zapewnić nowatorską metodę interakcji za pośrednictwem zarówno aplikacji Windows oraz dedykowanych programów, tzw. aplikacji ScreenPad. Nowe funkcje usprawniają pracę i zwiększają produktywność, a ScreenPad może być dowolnie konfigurowany, co pozwala użytkownikom na spersonalizowanie swoich wrażeń podczas korzystania z niego.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.