ASUS FX503 - doskonała wydajność i mobilność

Kopiuj tekst

ASUS FX503 - doskonała wydajność i mobilność

ASUS wprowadził do sprzedaży model FX503, kompaktowego i wydajnego laptopa z systemem Windows 10, który jest idealny do mobilnej rozgrywki. FX503 jest wyposażony w procesor Intel® Core™ siódmej generacji, kartę graficzną NVIDIA® GeForce® z serii GTX 10 i baterię o ogromnej pojemności, dzięki czemu laptop ten oferuje wysoką wydajność – i to przez cały dzień.

Laptop FX503 wyróżnia się pięknym profilem mierzącym zaledwie 2,4 cm i niewielką wagą na poziomie jedynie 2,3 kg, co czyni go idealnym wyborem do rozgrywki i wielozadaniowości w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. W jego stylowej i eleganckiej obudowie zintegrowano klawiaturę podobną do desktopowych, która jest podświetlona w intensywnym kolorze czerwonym dla wygodnej i precyzyjnej pracy czy gry – przez całą noc i cały dzień.

Procesor klasy gamingowej i ogromna wydajność graficzna

FX503 w maksymalnej konfiguracji dysponuje procesorem Intel Core i7-7700HQ oraz kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 z 6 GB GDDR5 VRAM i obsługą technologii Microsoft® DirectX® 12 – dla zapewniania płynnej wielozadaniowości w pracy lub w szkole, a także rozgrywki w najnowsze tytuły.

Dla zagwarantowania niezawodnego chłodzenia podczas sesji gamingowych, FX503 wyposażono w parę miedzianych rurek cieplnych i dwa wentylatory, aby niezależnie chłodzić procesor i kartę graficzną, umożliwiając intensywną rozgrywkę bez dławienia się systemu w skutek przegrzania. Dodatkowa funkcja Fan Overboost maksymalizuje efektywność chłodzenia, zapewniając FX503 stabilność pracy, jaka jest wymagana do wykonywania każdego rodzaju zadań.

FX503 zapewnia użytkownikowi łatwy dostęp do zainstalowanych dysków oraz możliwość ich wymiany – wystarczy w tym celu tylko wykręcić jedną śrubę! Laptop FX503 jest oferowany z fabrycznie instalowanym systemem Windows 10 dla zapewnienia najwyższej produktywności i najlepszych wrażeń gamingowych.

Desktopowa klawiatura dla wygodnego i precyzyjnego sterowania

Klawiatura wyspowa zainstalowana w laptopie FX503 została inteligentnie zaplanowana dla zapewnienia wygody i precyzji sterowania. Niskoprofilowe klawisze z mechanizmem nożycowym oferują skok na poziomie 1,8 mm dla wyraźnie odczuwalnych kliknięć podczas pisania. Są także podświetlone w żywym czerwonym kolorze, co gwarantuje wygodę użytkowania w dzień i w nocy. FX503 dysponuje funkcjami zaprojektowanymi specjalnie dla graczy – w tym zaakcentowanymi klawiszami WASD, technologią N-key rollover, szerokim klawiszem spacji, wydzielonymi klawiszami kursora, oraz nasadkami klawiszy z wgłębieniem 0,25 mm, umożliwiające szybkie, precyzyjne i wygodne sterowanie.

Piękna i kompaktowa konstrukcja

FX503 wyróżnia się nową kompaktową konstrukcją. Dzięki bardzo smukłemu profilowi mierzącemu 2,4 cm i niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie 2,3 kg laptop FX503 jest wyjątkowo mobilny. Możesz go więc zabrać ze sobą wszędzie i cieszyć się rozrywką, wielozadaniowością lub graniem w podróży.

Wysokiej klasy 15,6-calowy ekran

Laptop FX503 jest wyposażony w wysokiej klasy ekran 15,6-calowy Full HD z matrycą klasy IPS. Zapewnia on doskonałą spójność kontrastu i koloru, a także zapobiega zmianie kolorów w każdej pozycji – wyświetlany na nim obraz jest więc zawsze czytelny. Dodając matowe wykończenie ekranu praktycznie wyeliminowano rozpraszające odblaski lub odbicia.

System dźwiękowy od ICEpower

FX503 posiada zintegrowane głośniki, które zostały rozmieszczone w taki sposób, aby dostarczały mocnego dźwięku bezpośrednio w stronę użytkownika. Ten inteligentny system napędzany technologią ICEpower® zapewnia naprawdę wciągające wrażenia podczas słuchania muzyki oraz rozgrywki – wszystko jest głośne i brzmi bardzo czysto.
FX503_07.jpgFX503_05.jpgFX503_21.jpgFX503_09.jpgFX503_08.jpgASUS_FX503_In Game Photo (3).jpgASUS_FX503_In Game Photo (1).jpgASUS_FX503_In Game Photo (2).jpgFX503_23.jpg

Specyfikacje oraz dostępność produktów mogą  różnić się w zależności od kraju.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ASUS FX503 - doskonała wydajność i mobilność.docx

docx | 47,2 KB

Pobierz
ASUS FX 503 Main.jpg

grafika | 2,53 MB

Pobierz
FX503_23.jpg

grafika | 914 KB

Pobierz
ASUS_FX503_In Game Photo (2).jpg

grafika | 1,09 MB

Pobierz
ASUS_FX503_In Game Photo (1).jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
ASUS_FX503_In Game Photo (3).jpg

grafika | 386 KB

Pobierz
FX503_07.jpg

grafika | 143 KB

Pobierz
FX503_08.jpg

grafika | 208 KB

Pobierz
FX503_09.jpg

grafika | 238 KB

Pobierz
FX503_21.jpg

grafika | 155 KB

Pobierz
FX503_27.jpg

grafika | 192 KB

Pobierz
FX503_05.jpg

grafika | 160 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
ASUS ROG oraz NVIDIA napędzają T-Mobile Ligę Akademicką!

temu

ASUS Republic of Gamers wspólnie z NVIDIA właśnie zostali partnerami technologicznymi T-Mobile Ligi Akademickiej! Drugi sezon Ligi napędzać będą laptopy ASUS Republic of Gamers z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10, na których m in. zostaną rozegrane finały rozgrywek.
Tajemnica wzornictwa ZenBook Flip S

temu

ZenBook Flip S został starannie zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów klasy i wytrzymałości. Odnotowujemy obecnie trend na laptopy o coraz węższym profilu. W jaki sposób udało się uczynić z ZenBooka Flip S jednym z najsmuklejszych komputerów konwertowalnych ze wszystkich dostępnych na rynku? Przyjrzyjmy się nieco bliżej jak najważniejsze elementy konstrukcji tego laptopa pasują do stylu życia osób zawsze będących w ruchu.
Narodziny serii ZenBook

temu

Prace projektowe nad pierwszym modelem laptopa ZenBook rozpoczęliśmy pod koniec 2010 roku. W tamtym okresie laptopy stały się już nieodzownymi urządzeniami osobistymi, zarówno do pracy, jak i do zastosowań domowych, a zyski z ich sprzedaży przekroczyły łączne dochody ze sprzedaży tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Mobilność laptopów przyczyniła się do tego, że korzystanie z komputera nabrało o wiele bardziej indywidualnego charakteru. 
ASUS ZenBook UX331. Moc. Mobilność. Piękno.

temu

ASUS ZenBook 13 to nowy, wyjątkowo smukły i lekki laptop z serii ZenBook napędzany w maksymalnej konfiguracji najnowszym procesorem Intel® Core™ i7 ósmej generacji i wyposażony w dysk SSD PCIe® o pojemności 512 GB oraz do 16 GB pamięci RAM.  Wszystko to dla zapewnienia maksymalnej mobilności i wydajności.

ASUS ZenBook UX331. Moc. Mobilność. Piękno.

ASUS ZenBook 13 to nowy, wyjątkowo smukły i lekki laptop z serii ZenBook napędzany w maksymalnej konfiguracji najnowszym procesorem Intel® Core™ i7 ósmej generacji i wyposażony w dysk SSD PCIe® o pojemności 512 GB oraz do 16 GB pamięci RAM.  Wszystko to dla zapewnienia maksymalnej mobilności i wydajności.