ASUS FX503 - doskonała wydajność i mobilność

ASUS FX503 - doskonała wydajność i mobilność

ASUS wprowadził do sprzedaży model FX503, kompaktowego i wydajnego laptopa z systemem Windows 10, który jest idealny do mobilnej rozgrywki. FX503 jest wyposażony w procesor Intel® Core™ siódmej generacji, kartę graficzną NVIDIA® GeForce® z serii GTX 10 i baterię o ogromnej pojemności, dzięki czemu laptop ten oferuje wysoką wydajność – i to przez cały dzień.

Laptop FX503 wyróżnia się pięknym profilem mierzącym zaledwie 2,4 cm i niewielką wagą na poziomie jedynie 2,3 kg, co czyni go idealnym wyborem do rozgrywki i wielozadaniowości w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. W jego stylowej i eleganckiej obudowie zintegrowano klawiaturę podobną do desktopowych, która jest podświetlona w intensywnym kolorze czerwonym dla wygodnej i precyzyjnej pracy czy gry – przez całą noc i cały dzień.

Procesor klasy gamingowej i ogromna wydajność graficzna

FX503 w maksymalnej konfiguracji dysponuje procesorem Intel Core i7-7700HQ oraz kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 z 6 GB GDDR5 VRAM i obsługą technologii Microsoft® DirectX® 12 – dla zapewniania płynnej wielozadaniowości w pracy lub w szkole, a także rozgrywki w najnowsze tytuły.

Dla zagwarantowania niezawodnego chłodzenia podczas sesji gamingowych, FX503 wyposażono w parę miedzianych rurek cieplnych i dwa wentylatory, aby niezależnie chłodzić procesor i kartę graficzną, umożliwiając intensywną rozgrywkę bez dławienia się systemu w skutek przegrzania. Dodatkowa funkcja Fan Overboost maksymalizuje efektywność chłodzenia, zapewniając FX503 stabilność pracy, jaka jest wymagana do wykonywania każdego rodzaju zadań.

FX503 zapewnia użytkownikowi łatwy dostęp do zainstalowanych dysków oraz możliwość ich wymiany – wystarczy w tym celu tylko wykręcić jedną śrubę! Laptop FX503 jest oferowany z fabrycznie instalowanym systemem Windows 10 dla zapewnienia najwyższej produktywności i najlepszych wrażeń gamingowych.

Desktopowa klawiatura dla wygodnego i precyzyjnego sterowania

Klawiatura wyspowa zainstalowana w laptopie FX503 została inteligentnie zaplanowana dla zapewnienia wygody i precyzji sterowania. Niskoprofilowe klawisze z mechanizmem nożycowym oferują skok na poziomie 1,8 mm dla wyraźnie odczuwalnych kliknięć podczas pisania. Są także podświetlone w żywym czerwonym kolorze, co gwarantuje wygodę użytkowania w dzień i w nocy. FX503 dysponuje funkcjami zaprojektowanymi specjalnie dla graczy – w tym zaakcentowanymi klawiszami WASD, technologią N-key rollover, szerokim klawiszem spacji, wydzielonymi klawiszami kursora, oraz nasadkami klawiszy z wgłębieniem 0,25 mm, umożliwiające szybkie, precyzyjne i wygodne sterowanie.

Piękna i kompaktowa konstrukcja

FX503 wyróżnia się nową kompaktową konstrukcją. Dzięki bardzo smukłemu profilowi mierzącemu 2,4 cm i niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie 2,3 kg laptop FX503 jest wyjątkowo mobilny. Możesz go więc zabrać ze sobą wszędzie i cieszyć się rozrywką, wielozadaniowością lub graniem w podróży.

Wysokiej klasy 15,6-calowy ekran

Laptop FX503 jest wyposażony w wysokiej klasy ekran 15,6-calowy Full HD z matrycą klasy IPS. Zapewnia on doskonałą spójność kontrastu i koloru, a także zapobiega zmianie kolorów w każdej pozycji – wyświetlany na nim obraz jest więc zawsze czytelny. Dodając matowe wykończenie ekranu praktycznie wyeliminowano rozpraszające odblaski lub odbicia.

System dźwiękowy od ICEpower

FX503 posiada zintegrowane głośniki, które zostały rozmieszczone w taki sposób, aby dostarczały mocnego dźwięku bezpośrednio w stronę użytkownika. Ten inteligentny system napędzany technologią ICEpower® zapewnia naprawdę wciągające wrażenia podczas słuchania muzyki oraz rozgrywki – wszystko jest głośne i brzmi bardzo czysto.
FX503_07.jpgFX503_05.jpgFX503_21.jpgFX503_09.jpgFX503_08.jpgASUS_FX503_In Game Photo (3).jpgASUS_FX503_In Game Photo (1).jpgASUS_FX503_In Game Photo (2).jpgFX503_23.jpg

Specyfikacje oraz dostępność produktów mogą  różnić się w zależności od kraju.

Załączniki

Pobierz wszystkie

ASUS FX503 - doskonała wydajność i mobilność.docx

docx | 47,2 KB

Pobierz
ASUS FX 503 Main.jpg

grafika | 2,53 MB

Pobierz
FX503_23.jpg

grafika | 914 KB

Pobierz
ASUS_FX503_In Game Photo (2).jpg

grafika | 1,09 MB

Pobierz
ASUS_FX503_In Game Photo (1).jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
ASUS_FX503_In Game Photo (3).jpg

grafika | 386 KB

Pobierz
FX503_07.jpg

grafika | 143 KB

Pobierz
FX503_08.jpg

grafika | 208 KB

Pobierz
FX503_09.jpg

grafika | 238 KB

Pobierz
FX503_21.jpg

grafika | 155 KB

Pobierz
FX503_27.jpg

grafika | 192 KB

Pobierz
FX503_05.jpg

grafika | 160 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
ASUS Republic of Gamers G703 – moc w nowym wydaniu

Nowa gamingowa bestia już jest! Zaktualizowana wersja G703 – 17,3-calowego laptopa gamingowego napędzanego w maksymalnej konfiguracji fabrycznie podkręconym procesorem Intel® Core™ i9 ósmej generacji oraz kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080 – została wprowadzona do sprzedaży w Polsce.
Debiut serii ASUS TUF Gaming – model FX504

ASUS wprowadził do sprzedaży w Polsce najnowszy model laptopa TUF Gaming FX504 – wydajny laptop gamingowy z systemem Windows 10, który oferuje wciągającą rozgrywkę. FX504 to pierwszy laptop z nowej linii TUF Gaming. W produktach znajdujących się w jej ramach można dostrzec główne elementy charakterystyczne dla legendarnej już serii The Ultimate Force (TUF). Dzięki wprowadzeniu nowej serii, ASUS jest w stanie zaoferować korzystne pod względem cenowym laptopy gamingowe, których najważniejszym atutem są bardzo wysoka wytrzymałość i niezawodność.
ASUS Republic of Gamers Zephyrus M – bezkompromisowa wydajność

ASUS Republic of Gamers (ROG) przedstawia Zephyrus M, jeden z najsmuklejszych laptopów gamingowych na świecie. Zephyrus M jest wyposażony w ekran z matrycą klasy IPS z superszybkim współczynnikiem odświeżania 144 Hz, czasem reakcji 3ms oraz technologią NVIDIA G-SYNC™. Ponadto, zastosowano w nim unikatowy aktywny system aerodynamiczny (AAS), pozwalający ulepszyć wydajność chłodzenia przy wysokim obciążeniu. Ekskluzywne oprogramowanie ROG pozwala graczom przełączać się pomiędzy dwoma trybami grafiki: trybem oszczędzania baterii Optimus, który korzysta z zintegrowanej grafiki i przedłuża żywotność baterii, oraz trybem G-SYNC uwalniającym pełną moc karty graficznej GeForce GTX serii 10.
ASUS Republic of Gamers prezentuje laptopy Strix SCAR Edition i Hero Edition

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentował dzisiaj nowe wersje laptopów Strix SCAR Edition i Hero Edition, kolejne edycje cenionych laptopów gamingowych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o grach typu FPS i MOBA. Te wydajne maszyny wyróżniają się nową, kompaktową konstrukcją obudowy. Z przodu umieszczono zupełnie nowy pasek świetlny, w pełni konfigurowalny za pomocą funkcji Aura Sync. Oba laptopy są wyposażone w pierwsze tego typu na świecie 144 Hz matryce ze smukłą ramką i ultraszybkim czasem reakcji (GTG) na poziomie 3 ms. Dysponują one klawiaturami gamingowymi HyperStrike Pro oraz technologią HyperCool Pro, która pomaga chłodzić zainstalowane w nich wydajne CPU i GPU. Są to jedne z pierwszych laptopów na świecie wyposażonych w wieloantenowe systemy Wi-Fi, oferujące udoskonaloną łączność.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.