ASUS Republic of Gamers Strix GL702ZC – przebudzona moc ośmiu rdzeni

ASUS Republic of Gamers Strix GL702ZC – przebudzona moc ośmiu rdzeni

Opublikowany

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowało model Strix GL702ZC, pierwszy na świecie laptop gamingowy, zasilany przez ośmiordzeniowy procesor AMD Ryzen™ z technologią wielowątkową dla nieograniczonej wydajności gamingowej. Strix GL702ZC jest wyposażony w technologię AMD FreeSync™, technologię dynamicznego odświeżania gwarantującą najwyższą płynność obrazu,  także na kompatybilnych monitorach podłączonych przez porty DisplayPort lub HDMI.

Pierwszy na świecie laptop gamingowy z AMD Ryzen 7

Dzięki współpracy między ROG i AMD, Strix GL702ZC jest pierwszym na świecie laptopem gamingowym zasilanym przez procesor AMD Ryzen 7 1700. Procesor ten ma osiem rdzeni i 16 wątków oraz osiąga maksymalną prędkość taktowania 3,7 GHz, co zapewnia użytkownikom wydajność wymaganą do gry w najwyższych detalach czy efektywnej pracy z plikami multimedialnymi. Strix GL702ZC wyposażony jest w karty graficzne AMD Radeon™ RX580 z 4GB pamięci DDR5 VRAM dla spełnienia wymagań najbardziej obciążających grafikę gier i aplikacji obsługujących wirtualną rzeczywistość (VR).
GL702ZC_17-1.jpg

Technologia AMD FreeSync

Strix GL702ZC może pochwalić się 17,3-calowym ekranem Full HD z matrycą IPS z szerokim polem widzenia 178° oraz AMD FreeSync. Technologia ta synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z kartą graficzną, by zapobiec zawieszaniu się komputera, zminimalizować migotanie klatek oraz wyeliminować rwanie obrazu (tearing) dla najlepszych efektów wizualnych podczas grania. Strix GL702ZC współpracuje także z zewnętrznymi monitorami kompatybilnymi z FreeSync podłączanymi przez porty DisplayPort lub HDMI.

Ponadto technologia optymalizacji obrazu ASUS Splendid zapewnia najwyższą jakość obrazu dla każdego typu treści. Oddaje użytkownikowi cztery tryby wyświetlania do wyboru, które można włączyć za pomocą jednego kliknięcia. Tryb Normal jest idealny do codziennych zadań, Vivid optymalizuje kontrast, zapewniając wyświetlanie wspaniałych zdjęć i filmów, tryb Eye Care minimalizuje z kolei poziomy niebieskiego światła, aby zmniejszyć napięcie oka. Natomiast tryb Manual umożliwia dostosowanie kolorów do własnych preferencji.

Design zaprojektowany specjalnie dla graczy

Na wyposażeniu Strix GL702ZC znajdziemy oprogramowanie ROG Gaming Center, wyjątkowe centrum dowodzenia, które pozwala graczom uruchamiać liczne aplikacje ROG i uzyskiwać dostęp do menu ustawień. Działa ze zintegrowanymi aplikacjami, w tym z ROG GameFirst IV, XSplit Gamecaster oraz z technologią optymalizacji obrazu ASUS Splendid. Podświetlana klawiatura ma technologię anti-ghosting, która zapewnia natychmiastowe i prawidłowe interpretowanie wszystkich naciśnięć klawiszy, nawet jeśli 30 klawiszy zostanie naciśniętych jednocześnie

Dostępność i ceny

ASUS ROG Strix GL702ZC dostępny jest w sieci X-KOM w sugerowanej cenie detalicznej od 5999 zł.
GL702ZC_11-1.jpgGL702ZC_Ryzen Laptop_Product Photo _Lighten_01.jpgGL702ZC_Ryzen Laptop_Product Photo _Lighten_06.jpgGL702ZC_17-1.jpgGL702ZC_Ryzen Laptop_Product Photo _Lighten_09.jpgGL702ZC_12-1.jpg2017-7-18-0963-1025b.jpg
Więcej bieżących informacji na:
ASUS ROG w portalu Facebook
ASUS ROG na Twitterze
Biuro prasowe ASUS Global
ASUS Global w portalu Facebook
ASUS Global w portalu Twitter

O ROG
Republic of Gamers (ROG) to marka firmy ASUS nastawiona na produkcję najlepszego sprzętu oraz oprogramowania dla graczy. Stworzona w 2006 roku seria ROG oferuje pełen wachlarz innowacyjnych produktów znanych z wydajności oraz jakości,. W jego skład wchodzą płyty główne, karty graficzne, laptopy, komputery stacjonarne, monitory, urządzenia audio, routery oraz akcesoria. ROG uczestniczy w ważniejszych imprezach gamingowych na całym świecie, a także je sponsoruje. Sprzęt ROG wykorzystywany był setki razy do bicia rekordów przetaktowywania i od lat uznawany jest przez entuzjastów gier wideo za najlepszy w swojej klasie. Dowiedz się więcej o tym, co wybierają mistrzowie na http://rog.asus.com.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

09112017_ASUS Republic of Gamers Strix GL702ZC .DOCX

docx | 104 KB

Pobierz
GL702ZC_Ryzen Laptop_Product Photo _Lighten_01.jpg

grafika | 15,7 MB

Pobierz
GL702ZC_11-1.jpg

grafika | 13,1 MB

Pobierz
GL702ZC_Ryzen Laptop_Product Photo _Lighten_06.jpg

grafika | 10,1 MB

Pobierz
GL702ZC_17-1.jpg

grafika | 9,08 MB

Pobierz
GL702ZC_Ryzen Laptop_Product Photo _Lighten_09.jpg

grafika | 8,71 MB

Pobierz
GL702ZC_12-1.jpg

grafika | 8,64 MB

Pobierz
2017-7-18-0963-1025b.jpg

grafika | 4,35 MB

Pobierz
2017-7-18-0973-1025b.jpg

grafika | 3,94 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
ASUS Republic of Gamers G703 – moc w nowym wydaniu

temu

Nowa gamingowa bestia już jest! Zaktualizowana wersja G703 – 17,3-calowego laptopa gamingowego napędzanego w maksymalnej konfiguracji fabrycznie podkręconym procesorem Intel® Core™ i9 ósmej generacji oraz kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080 – została wprowadzona do sprzedaży w Polsce.
ASUS Republic of Gamers prezentuje ROG Phone

temu

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowała ROG Phone, przełomowego 6 calowego smartfona zaprojektowanego specjalnie do rozgrywki mobilnej na najwyższym poziomie. ROG Phone wyróżnia się gamingowym DNA i jest zasilany ośmiordzeniową platformą mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 845, która dzięki częstotliwości taktowania 2,96 GHz została sklasyfikowana jako najszybszy CPU tego typu na świecie. Jest on także wyposażony w zoptymalizowany do rozgrywki układ graficzny Adreno™ 630, gwarantujący topowe osiągi.
ASUS Republic of Gamers prezentuje laptopy Strix SCAR Edition i Hero Edition

temu

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentował dzisiaj nowe wersje laptopów Strix SCAR Edition i Hero Edition, kolejne edycje cenionych laptopów gamingowych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o grach typu FPS i MOBA. Te wydajne maszyny wyróżniają się nową, kompaktową konstrukcją obudowy. Z przodu umieszczono zupełnie nowy pasek świetlny, w pełni konfigurowalny za pomocą funkcji Aura Sync. Oba laptopy są wyposażone w pierwsze tego typu na świecie 144 Hz matryce ze smukłą ramką i ultraszybkim czasem reakcji (GTG) na poziomie 3 ms. Dysponują one klawiaturami gamingowymi HyperStrike Pro oraz technologią HyperCool Pro, która pomaga chłodzić zainstalowane w nich wydajne CPU i GPU. Są to jedne z pierwszych laptopów na świecie wyposażonych w wieloantenowe systemy Wi-Fi, oferujące udoskonaloną łączność.
ASUS ROG oraz NVIDIA napędzają T-Mobile Ligę Akademicką!

temu

ASUS Republic of Gamers wspólnie z NVIDIA właśnie zostali partnerami technologicznymi T-Mobile Ligi Akademickiej! Drugi sezon Ligi napędzać będą laptopy ASUS Republic of Gamers z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10, na których m in. zostaną rozegrane finały rozgrywek.

ASUS z kampanią #CreateAsUs ponownie na Targach Plakatu

ASUS drugi rok z rzędu został głównym partnerem technologicznym Targów Plakatu, które odbędą się już 3 grudnia 2017 w Domu Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie. Firma ASUS tym samym kontynuuje długofalową współpracę marki z rysownikami, designerami i ilustratorami poprzez kampanię #CreateAsUs. W jej ramach, podczas Targów Plakatu ponownie powołana do życia zostanie specjalna strefa, gdzie odbędą się warsztaty prowadzone przez ambasadorów #CreateAsUs, zaprezentowane zostaną najnowsze produkty firmy, m. in.: laptopy ZenBook Pro, ZenBook 3 Deluxe czy smartfony ZenFone 4, a odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych aktywnościach przygotowanych przez firmę ASUS.